Abdullah Avcı Konuştu

 Abdullah Avcı Konuştu
Okunuyor Abdullah Avcı Konuştu

Bordo mavili ekibin teknik direktörü Abdullah Avcı, maç sonu açıklamalarda bulundu .

Gelecek sezon için transfer mesajı veren Abdullah Avcı, şu ifadelere yer verdi:

“Ben bütünde şuna bakmam lazım. İstatistik olarak çok şeyi kırmış olabiliriz. Topa sahip olmada.. Kaybettiğimizde, geri alma. Savunma güvenliğini hücum oynarken yapma.

Direk var, ceza sahasına fazla girme var. 28 şut var. Her şeyi denedi takım. Ben şu an ne diyebilirim takıma sadece 2. yarının 20 dakikalık bölümünde pasın şiddetini biraz daha arttırabilirdik. Bazen oyun böyledir. Rakibin kalecisini tebrik etmek lazım. Blok halinde iyi savunma yapmaya çalıştılar ama biz her şeyi denedik. Hem hocumda, hem savunmada denedi bu takım.

En çok gol yiyen takımdan en az gol yiyen takıma.. Kalecisi milli takımda.. Savunma ve hocum oynarken savunma güvenliği. Takım gelişiyor. İçeri atmak, çizginin içine atmak o gün ki performans ve yetenek belirliyor. Değişiklikler konusunda pek fazla seçeceğim yok. Tony’nin sakatlanarak çıkması. Dijaniny’in ayakları belirleyici. Onların performansının inişli çıkışlı olması biraz o belirleyici oldu Kaliteyi daha da artırarak, oyunda ki hamlelerimizi geliştirerek, maliyeti arttırma çalışması yapıyoruz.

Sezon başında yeni transferlerin katılımı ve daha güçlü ve dominant oyun olur. Bugüne baktığımızda başlangıçtan bugüne kadar maç kazanarak, kupa alarak geldi bu takım. Onun için buna haksızlık edemeyiz. Çocuklar bizim verdiklerimizi çok iyi uygulamaya çalışıyorlar. oyuncu sayısının fazla olması bunu arttıracaktır. Trabzonspor alt yapısı önemli kaynaktır. Tony’de çıktı oyundan sakatlığı var. Hafta sonu ne olacak bakacağız.”


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın