Ağaoğlu Sinyali Verdi

 Ağaoğlu Sinyali Verdi
Okunuyor Ağaoğlu Sinyali Verdi

Bordo mavili kulübün başkanı Ahmet Ağaoğlu, transferin sinyalini verdi.

Molde’nin hazır bir takım olduğununun vurgusunu yapan Ağaoğlu “Kesinlikle zor bir maç rakip çok formda. Oturmuş, disiplini takım. Kesinlikle zor bir maç ancak geçemeyeceğimiz bir maç değil. Trabzonspor olarak biraz daha uyum sürecini kısaltmalıyız. 10 maç oynamış olsaydık, Molde bize rakip olabilecek güçte bir takım değil. Molde’den sonra Roma var, konferans ligine değil de sanki Şampiyonlar Ligi’ne kura çekmiş gibi olduk. Her şeyde bir hayır vardır diyelim. Önce Molde’yi sonra Roma’yı geçer gruba kalırız. Üzerinde çalıştığımız bir oyuncu daha var, herhalde onla da kapatacağız sezonu, mevkiyi söylemeyeyim. “ ifadelerini kullandı.

COŞKULU KARŞILAMA

Cornelius, Trabzon Havalimanı’nda taraftarlarca coşkuyla karşılandı. Dün saat 17.00’de özel uçak ile Trabzon Havalimanı’na gelen ve dış hatlar gelen yolcu bölümünden çıkış yapan Danirmarkalı golcüyü çok sayıda taraftar karşıladı. Cornelius, taraftarları selamladıktan sonra tezahüratlar eşliğinde havalimanından ayrıldı.

TRABZONSPOR İÇİN İYİ BİR TRANSFER

Goal İtalya’dan Romeo Agresti, Cornelius ve eski takım arkadaşı olan Gervinho birlikteliğini şöyle anlattı: “Takım arkadaşları onun tarzına uyum sağlarsa Trabzonspor için iyi bir takviye olabilir. Gervinho’yu tanıyor ve ona nasıl yardımcı olabileceğini biliyor, bu da takım için önemli bir artı olacaktır. Cornelius uzun boylu ve hava toplarında etkili, bu şekilde goller atabilme potansiyeline sahip. Fiziksel olarak gerçekten kuvvetli ve iyi pozisyon almasını biliyor. Ancak pek süratli değil.”


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın