Ahmet Ağaoğlu Sörloth’u Açıkladı

 Ahmet Ağaoğlu Sörloth’u Açıkladı
Okunuyor Ahmet Ağaoğlu Sörloth’u Açıkladı

Bir sezon Trabzonspor’a gelip taraftlara rüya gibi bir sezon yaşatan Sörloth tekrardan Trabzonspor’un gündemine girdi.

Geçtiğimiz sezon tüm kulvarlarda 49 maça çıkıp 33 gol, 11 asistlik müthiş bir performans gösteren Sörloth’un geri dönme ihtimali bile Trabzonsporlu taraftarları çok heyecanlandırdı… Bordo-Mavili yönetim, Leipzig’de beklentileri karşılayamayan eski yıldızını önümüzdeki yıl kiralamak için nabız yoklamaya başlarken, Norveçli forvetin özellikle Instagram hesabına ‘geri dön’ mesajları bırakan Trabzonlu taraftarlar, Twitter’da da binlerce yorum yaptı.

JESSE MARSCH’A BAĞLI

Bayern Münih ile anlaşan Nagelsmann’ın yerine önümüzdeki sezon RB Salzburg’un hocası Jesse Marsch’ı teknik direktörlüğe getireceğini açıklayan RB Leipzig’de, kadro planlaması henüz belirsiz. Sörloth’un takımdaki geleceği de Marsch’ın raporuna göre netleşecek. Ancak Alman basını haftalardır Sörloth’un gönderilecekler listesinde olduğunu yazıyor, Norveçli yıldızın da düzenli oynayabileceği yani birinci santrfor olacağı bir takıma gitmek istediğinin haberlerini yapıyor.

GÖRÜŞMELERİ SICAK TUTUYORLAR

Toplamda 22 milyon Euro’luk bonservis yatırımı ve 5 yıllık sözleşme ile Sörloth’u kadrosuna katan RB Leipzig’in, yeniden piyasasını yükseltmesi adına Sörloth’u başka bir kulübe kiralama ihtimali var. İşte Trabzonspor da bu şansı kovalıyor. Sörloth ile gittiği günden beri iletişimi hiç koparmayan Bordo-Mavili yönetim, “Gel yine kral ol” mesajını yollarken, RB Leipzig’den de kiralama durumu olursa öncelik istenecek. Kısacası Trabzonspor cephesi, her ne kadar zor bir transfer olsa da görüşmeleri sıcak tutuyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın