Ali Koç’tan Pereira Açıklaması

 Ali Koç’tan Pereira Açıklaması
Okunuyor Ali Koç’tan Pereira Açıklaması

Sarı Lacivertli ekibin başkanı Ali Koç, takımın kötü gidişatının ardından açıklamalarda bulundu.

Ali Koç’un açıklamaları şöyle:

“İyi bir kamp geçirdik. Bazı transferlerimiz elimizde olmayan sebeplerle son dakikaya kaldı. Sezona güzel bir başlangıç yaptık. Samandıra’daki en iyi şartları getirmeye çalıştık. Birbiri için savaşan, aile ortamı oluşturduk. Fenerbahçe’nin hasret kaldığı şampiyonluğu getirecek iklim ve takım kurmaya çalıştık.

Bize göre elimizden gelen en iyi kadroyu kurduk. Yine bize göre bu kadro ligin en iyi kadrosu.

  1. haftaya lider girdik. Takımda övülüyor hoca da övülüyor. Her şey iyi giderken 4 haftada kaybettiğimiz maçlar, zaman zaman sergilediğimiz performansımız zaten kırılgan olan camiamızda bu sene de boş geçilecek mi endişesi yarattı.

Çok büyük değişikliklere gitmemizi gerektiren bir ortam yok. Bundan sonraki 4 haftada olumlu açıdan bambaşka bir noktaya gidebiliriz. Ortada daha 78 puan var.

VITOR PEREIRA SÖZLERİ

Sayın Vitor Pereira ilk anons edildiği günden itibaren hedef tahtasına konuldu. Başka hoca bulamadığımız için ona gitmişiz falan…

Vitor Pereira Fenerbahçe’de yarım kalan hikayesini tamamlamaya geldi. Biz de burayı tanıdığı için, kimyamız uyuştuğu için buraya getirdik. Doğru yaptığımızı düşünüyorum, hala doğru yaptığımızı düşünüyorum.

Galatasaray maçını kaybetsek de Vitor Pereira kalacak ki kazanacağız! Vitor Pereira’nın tazminatı yok.

MESUT ÖZİL’E SİTEM

Mesut haklı olarak daha sık oynamak istiyor. Sezon başında maç eksikliğinin giderilmesi için süre aldı. İyi bir Mesut’un neler yapacağını herkes biliyor. Oyun sistemi ile Mesut’un yaptıkları örtüşmüyor olabilir ancak hocamızın Mesut’a ön yargısı yok. Onun da ticari işleri bir kenara koyup işine odaklanması gerekir.

“MESUT ÖZİL OYNAMADIĞI İÇİN MUTSUZ”

Vitor Hocamız, Mesut’tan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğini bir daha gözden geçirmeli. Ona en uygun sistemi nasıl tesis eder? Ona çalışıyor zaten. Basında yer aldığı kadar büyük bir sorun yok. Mesut oynamadığı için mutsuz, zaman zaman bunu dile getiriyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın