Arda Güler Şaşkınlığı

 Arda Güler Şaşkınlığı
Okunuyor Arda Güler Şaşkınlığı

Süper Lig’in 2.haftasında Fenerbahçe Antalyaspor’u 2-0 mağlup etti.

Geçmişte Merih Demiral’ın, geçen yıl da da Ömer Faruk Beyaz’ın bedavaya başka kulüplere gitmesine engel olamayan Fenerbahçe Kulübü, Arda Güler’de işi sıkı tutuyor, şansa bırakmıyor.

Edilnilen bilgilere göre Önce Dereağzı’nda ailesine bir ev tutularak genç yıldız adayının anne ve babasının Ankara’dan İstanbul’a taşınması sağlandı. Ardından oyuncunun düzgün gelişimi ve eğitimine devam etmesi için Fenerbahçe Koleji’ne kaydı yapıdı. Sonrasında üstyapıyla koordineli olarak mentor, psikolojik destekler sunuldu.

Geçen sezon A takımla antrenmanlara çıkan Arda Güler, en çok 8 numara oynamayı seviyor. Tam bir Alex de Souza hayranı olan genç futbolcunun evinin duvarları Brezilyalı efsanenin posterleriyle dolu. Günümüz futbolunda da Manchester City’li Kevin De Bruyne ve Mesut Özil’e hayranlık duyan Arda, idmanlarda Mesut’un yanından hiç ayrılmıyor.

GSTV’DEN ÖVGÜ

Hayranı olduğu Mesut ile birlikte futbol oynama ve ondan bir şeyler öğrenme şansı yakalayan Arda Güler, Samandıra’daki antrenmanlara bazen Ülker Stadı’nın önünden kalkan kulübün servis aracıyla, bazen de babasının otomobiliyle geliyor. Arda, geçtiğimiz haziranda U19 Elit Ligi’nde ve 2-2 sonuçlanan Galatasaray derbisinde attığı golle GSTV’den övgü almıştı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın