Atilla Szalai Vefası

 Atilla Szalai Vefası
Okunuyor Atilla Szalai Vefası

Fenerbahçe’nin deneyimli stoperi Atilla Szalai’nin babası oğulu hakkında konuştu.

HER GEÇEN GÜN DAHA İYİYE

Geçen sezonun devre arasında Apollon Limassol’dan transfer edilen Attila Szalai, kısa sürede Fenerbahçe’ye uyum sağlamayı başarmıştı. Gösterdiği performansla bir anda Sarı-Lacivertliler’in en önemli yıldızlarından birine dönüşen Szalai, her geçen gün futboluyla üstüne koymaya devam ediyor.

AVRUPA’DAN CİDDİ TEKLİFLER GELİYOR

Macaristan Milli Takımı savunmasının da vazgeçilmezleri arasında yer alan 23 yaşındaki oyuncuya, Avrupa’dan ciddi teklifler geliyor.

EN AZ 20 MİLYON EURO

Son olarak Fransa’dan Lyon ve Almanya’dan Borussia Dortmund gibi kulüpler, Kanarya’nın kapısını çalarak, Szalai’yi istediklerini belirtti. Ancak Fener, genç stoperini en az 20 milyon Euro’ya bırakacağını isteyen kulüplere iletti.

BABASI DA TÜRKİYE’DE KALMASINDAN YANA

Fenerbahçe bu tavrından geri adım atmazken, Macar futbolcuyla aynı adı taşıyan ve onun gelişiminde büyük pay sahibi olan eski Macar futbolcu baba Attila Szalai de, oğlunun Türkiye’de kalmasından yana…

“GİTMESİ İÇİN ERKEN”

Baba Szalai, yakın çevresiyle yaptığı konuşmalarda, “Ben, oğlumun birkaç sene daha Fenerbahçe’de devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. Henüz gitmesi için erken. Fenerbahçe, şu ana kadar onun gelişimine çok büyük bir katkı yaptı. Bu yüzden biraz daha burada geliştikten sonra başka bir kulübe gitmesi, daha faydalı olacaktır” dediği öğrenildi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın