Beşiktaş ve Trabzonspor’un Radarındaki O İsim

 Beşiktaş ve Trabzonspor’un Radarındaki O İsim
Okunuyor Beşiktaş ve Trabzonspor’un Radarındaki O İsim

Trabzonspor’un, Sırbistan Ligi’nde 25 gol, 8 asistle oynayan ve krallık tacını takan Milan Makaric’le ilgilendiği belirtildi. Sörloth için yanıt bekleyen, Ekuban ve Djaniny’le de yollarını ayırma ihtimali bulunan Fırtına’nın, Sırp forvet için Radnik’le temaslara başladığı iddia edildi.
Yeni sezon öncesinde şampiyonluk kadrosu kurmak isteyen ve bu doğrultuda Peres, Hamsik, Gervinho, Koita gibi isimleri renklerine bağlayan Trabzonspor şimdi de genç oyuncu için çalışmalara başladı. Alexander Sörloth için Leipzig’den cevap bekleyen, Ekuban ve Djaniny’yle de yolları ayırma söylentileri Trabzonspor , Milan Makaric’i gözüne kestirdi. Sırp Ligi’nde 25 gol, 8 asistlik bir oyunla forma giyen ve krallık tacını takan 25 yaşındaki genç oyuncu için Radnik’le temasların başladığı iddia edildi.

İspanyol basınında çıkan haberlerde Fırtına’nın, kulübüyle 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Sırp futbolcuyu cüzi bir rakam karşılığında kadrosuna katmak istediği yazıldı. Kariyerinin zirvesinde olan başarılı forvetin de artık yeni maceralara hazır olduğu ve Bordo-Mavililer’in olası teklifine sıcak baktığı söylendi.

Trabzonspor’un, Sörloth transferi olsa dahi Makaric’e de forma giydirmek istediği ve hücumdaki rotasyonu iyice genişletmeyi hedeflediği de gelen haberler arasında. 1.85’lik forvetin ülkemizden Beşiktaş başta olmak üzere birkaç kulübün daha radarında olduğu da söylentiler arasında.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın