Diego Rossi Takımdan Ayrılıyor

 Diego Rossi Takımdan Ayrılıyor
Okunuyor Diego Rossi Takımdan Ayrılıyor

Sarı Lacivertli ekibin sezon başında kadrosuna kattığı yıldız oyuncu, performansıyla beklentilerin altında kaldı.

AYRILIK KARARI ALDI

Sarı-Lacivertliler’in piyasa değeri 18 milyon Euro olan Uruguaylı yıldızı MLS ekibi Los Angeles’tan kiralaması büyük ses getirmişti. Brezilya’dan Torcedores’in haberine göre; Vitor Pereira’nın ayrılığı sonrası forma şansı bulamayan Diego Rossi ayrılık kararı aldı.

FLAMENGO’YA ÖNERİLDİ

Önce Zeki Murat Göle ardından da İsmail Kartal’ın gelişiyle 11’deki yerini kaybetti. Flamengo’nun Avrupa’da en çok iş yaptığı menajer Giuliano Bertolucci, Rossi’yi Brezilya kulübüne önerdi.

OLUMLU RAPOR

Bu öneri üzerine Flamengo Baş Gözlemcisi Fabinho Soldado, Rossi’yi gözlemledi ve yönetim ile teknik heyete olumlu görüş bildirdi.

SON SÖZ PAULO SOUSA

Flamengo yönetimi ise teknik direktör Paulo Sousa’ya transferde topu bıraktı. Genç yıldızın ismi UEFA Konferans Ligi kadrosundan çıkarıldı. Rossi’nin bu şok gelişme sonrası ayrılığı sıcak baktığı bildirildi

AYLIK ÜCRETİ 75 BİN EURO

Diego Rossi’nin Fenerbahçe’den aylık 75 bin euro gibi bir ücretinin olduğu ve bu ücretinin de karşılanabilir olduğu belirtildi.

24 MAÇTA 7 GOLE ETKİ

Fenerbahçe’nin 7 milyon euro opsiyonuyla Los Angeles FC’den kiraladığı Diego Rossi, Fenerbahçe formasıyla 24 resmi maça çıkıp 2 gol attı ve 5 asist yaptı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın