Emre Belözoğlu 3 Yıl Daha

 Emre Belözoğlu 3 Yıl Daha
Okunuyor Emre Belözoğlu 3 Yıl Daha

Erol Bulut’un kovulmasının ardından takımın başına geçerek namağlup devam eden Emre Belözoğlu, gelecek sezon dahil olmak üzere 3 sezon daha takımda olacak.

EMRE İLE UÇUŞA GEÇTİ 

Yeni sezona Erol Bulut yönetiminde başlayan ve şampiyonluk yolunda uzaklaşan sarı lacivertlilerde A Takım Teknik Sorumlu görevine Emre Belözoğlu’nun gelmesinin ardından takım adeta uçuşa geçti.

HİÇ YENİLMEDİ 

Sarı lacivertliler efsane isim Emre Belözoğlu yönetiminde çıktığı hiçbir maçı kaybetmedi. Fenerbahçe, Belözoğlu yönetiminde çıktığı 8 maçta 20 puan topladı. Sarı-lacivertliler bu 8 maçta 6 galibiyet, 2 beraberlik alırken hiç yenilmedi.

3 YILLIK İMZA 

Takvim’in haberine göre; Emre Belözoğlu’nun takımın teknik sorumlusu olmasının ardından adeta uçuşa geçen Fenerbahçe’de yönetim kesin kararını verdi. Takımı yeniden şampiyonluğun ortağı haline getiren Emre Belözoğlu ile 3 yıllık sözleşme imzalanacak. Yönetimin bu kararı teknik patron Emre Belözoğlu’na iletildi. 

ETİK GEREKÇELERLE ERTELENDİ 

Ancak yönetim Emre Belözoğlu ile imzayı haziran ayında yapılacak seçimin hemen sonrasına erteledi. Fenerbahçe Yönetimi’nin imzayı etik olarak seçimler sonrasına bıraktığı ifade ediliyor.

TRANSFERLER BELÖZOĞLU’NDA 

Emre Belözoğlu, yine de ligin tamamlanmasından sonra tüm transferi yöneten isim olacak. Belözoğlu’nun yönetime listesini sunduğu, bütçe planlamasının da yapıldığı gelen haberler arasında.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın