Eren Elmalı Fenerbahçe’de

 Eren Elmalı Fenerbahçe’de
Okunuyor Eren Elmalı Fenerbahçe’de

Sarı Lacivertli ekibin transfer politikası doğrultusunda çalışmaları devam ediyor.

Fenerbahçe ‘yi transferde önümüzdeki dönemde hareketli günler bekliyor. Sivasspor maçında sakatlanan Filip Novak’ın alternatifi olmaması nedeniyle arayışa giren Kanarya, birçok isimle görüştü ve Reims forması giyen Ghislain Konan’da karar kıldı. Fildişi Sahilli oyuncu, Sarı Lacivertli formayı giymeyi yakın olsa da yönetim o bölgeyi bir isimle daha güçlendirme kararı aldı.

Eren Elmalı’ya kanca

Sezon başı Kasımpaşa’dan 19 yaşındaki Çağtay Kurukalıp’ı kadrosuna katan Fenerbahçe, İstanbul ekibinden bir isme daha kanca attı. Sarı Lacivertliler, bu sezon sergilediği performansla adından söz ettiren Eren Elmalı’ya talip oldu. Kanarya, 21 yaşındaki oyuncunun şartlarını soracak ve transferde alınacak cevaba göre bir rota çizecek.

Trabzonspor yüksek bonservis engeline takıldı

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın transfer listesinde yer alan Eren için Kasımpaşa’nın yüksek bonservis talebi transferin gerçekleşmemesine sebep olmuştu. Fırtına ise Union Berlin’den Tymoteusz Puchacz kiralamıştı.

Yerli olması avantaj

Forma şansı bulmakta zorlanan Çağtay Kurukalıp’ı kiralık göndermeyi amaçlanan Fenerbahçe, Novak’ın yokluğunda sol bekte sıkıntı yaşamak istemiyor. İsmail Kartal’ın öncelikli olarak transfer istediği bu bölgenin Konan-Eren ikilisi ile oluşturulması gündemde.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın