Fenerbahçe Bombayı Patlatıyor

 Fenerbahçe Bombayı Patlatıyor
Okunuyor Fenerbahçe Bombayı Patlatıyor

Fenerbahçe bu sezon 3 kulvarda yarışacak olduğundan geniş bir kadro kurmak istiyor.

FENERBAHÇE’DE YİNE, YENİDEN BOUPENDZA

Geçen sezon Samatta, Thiam ve Cisse’den oluşan hücum üçlüsüyle başarıya ulaşamayan Fenerbahçe, Gabonlu golcü Aaron Boupendza ile ilgileniyor. Boupendza ile Fenerbahçe arasındaki flört geçen sezonun devre arasında başlamıştı. Sarı lacivertliler Boupendza için yeniden devreye girdi.

PEREİRA NET BİR 9 NUMARA TRANSFERİ İSTİYOR

Fenerbahçe transferde şimdiye dek sadece Serdar Dursun ve Caulker’a imza attırdı. Sarı lacivertlilerde Vitor Pereira, net bir 9 numara transferi istiyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da daha önce yaptığı açıklamalarda forvet transferi yapacaklarını ifade etmişti.

KONUMUNU ‘FENERBAHÇE’ YAPMIŞTI!

Gabonlu golcü Aaron Boupendza, geçtiğimiz günlerde Instagram’dan bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın konumuna ‘Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’ yazan Boupendza’nın bu hareketi, sarı lacivertlilere bir mesaj olarak değerlendirildi.

DEDİKODULAR ALEVLENDİ!

Fenerbahçe transferde sessizliğini korurken, sarı-lacivertliler için her gün yeni bir isim ortaya atılıyor. Son olarak Hatayspor’un Gabonlu yıldızı Aaron Boupendza’nın sosyal medyada idman fotoğrafı paylaşırken konum olarak Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’ni yazması dedikoduları alevlendirdi. Sarı-lacivertlilerin istediği 24 yaşındaki golcünün de gelmeye gönüllü olduğu bilinirken, bu hamle transferde yeni gelişmelerin yaşandığı yorumlarını beraberinde getirdi.

TRANSFERİN ÖNÜNDE CİDDİ BİR ENGEL VAR

Ancak geçen sezonun gol kralının transferinin önünde ciddi bir engel var.Kanarya’nın henüz elden çıkaramadığı oyuncular nedeniyle transfer yapamadığı ve 7-8 milyon Euro’luk bir bütçe açılımı olmadan yeni bir imzanın da imkansız olduğu ifade edildi.

HATAYSPOR 12 MİLYON EURO İSTİYOR!

Hatayspor cephesine de “Bütçe açılırsa ilgilenebiliriz” notu iletildi. Hatayspor’un 12 milyon Euro fiyat biçtiği Boupendza ile Celtic ve Sassuolo da ilgileniyor.

“TRANSFER İÇİN ARADILAR!”

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Boupendza hakkında konuştu. Oyuncuyu isteyen çok kulüp olduğunu kaydeden Erdoğan, “İsim vermek istemiyorum ama bazı kulüplerin teknik direktörleri beni arayarak, özellikle Boupendza’nın karakteri hakkında bilgi aldı. Bizi memnun edecek teklif gelirse Boupendza’yı satacağız. Gidişine de hazırlıklıyız” dedi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın