Fenerbahçe’de Attila Szalai Krizi!

 Fenerbahçe’de Attila Szalai Krizi!
Okunuyor Fenerbahçe’de Attila Szalai Krizi!

Geldiği günden bu yana performansıyla adından söz ettiren Attila Szalai, son haftalardaki performansıyla tepkilerin odağı haline geldi.

Deneyimli savunma oyuncunun pas hataları ve oyun konsantrasyonunun düşük olması dikkat çekti. Maç boyunca pozisyon alma konusunda sıkıntılar yaşayan 24 yaşındaki savunmacı, zaman zaman takımını zor durumda bıraktı.

Attila Szalai’nin düşüşü sürüyor. Fenerbahçe’nin geçen sezonun devre arasında transfer ettiği ve gelir gelmez gösterdiği performansla büyüleyen Attila Szalai, yeni sezonla birlikte ciddi bir düşüşe geçti. Giresunspor maçında da taraftarları çıldırtan Macar savunmacının hali camiada endişe yarattı.

FENERBAHÇE ATTILA SZALAI’DEN EN AZ 20 MİLYON EURO GELİR BEKLİYORDU

Giresunspor maçındaki pas hataları ve pozisyon alma konusunda yaşadığı sıkıntılarla dikkat çeken Attila Szalai, hayal kırıklığı yaşatmaya devam ediyor. Fenerbahçe’nin en az 20 milyon euro gelir beklediği ve bir dönem adı Chelsea ile de anılan Attila Szalai’nin formsuzluğu dikkat çekiyor.

Fenerbahçeli taraftarlar Attila Szalai’nin formundaki düşüşe dikkat çekerken oyuncu hakkında sosyal medyada sert eleştiriler yapıldı. İşte o yorumlardan bazıları:

Atilla Szalai neden bu kadar formsuz?

Szalai bildiğin Serdar Kesimal’e dönüşmüş, geçmiş olsun.

6-7 haftadır dökülüyor Szalai.

Szalai yenge ile sorunların falan mı var ne bu performansının düşüşünün nedeni?

Szalai tahmini ne zaman çıkar oyundan?

Şu an itibariyle Serdar Aziz>Szalai.

4’lü savunmada Szalai resmen sıfır hatta, sıfırın altında.

Szalai bitmiş.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın