Fenerbahçe’de Ayrılıklar Geliyor

 Fenerbahçe’de Ayrılıklar Geliyor
Okunuyor Fenerbahçe’de Ayrılıklar Geliyor

Matematiksel olarak şansları kalsa da artık gelecek sezon için çalışmalara başlayan sarı lacivertli ekip, ilk önce takımdan gönderecekler.

AYRILACAK İSİMLER İÇİN KARAR BELÖZOĞLU’DA

İlk olarak Lemos ve Tisserand olmak üzere Cisse, Mbwana Samatta, Mame Thiam, Diego Perotti, kiralıklar Frey ve Kemal Ademi ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Edinilen bilgilere göre; bu sezonun bitmesinden sonra Emre Belözoğlu ve ekibinin bir değerlendirme yaparak gidecekler ile kalacaklar konusunda yönetime bir liste vereceği öğrenildi.

MBWANA SAMATTA

Yaz transfer döneminde Fenerbahçe’nin gol umudu olarak transfer edilen Samatta, ortaya koyduğu performansla eleştilerin odağu haline geldi. Fenerbahçe, mümkün olan en az zararla Samatta’yı gönderecek. Samatta’nın mecburi satın alma parası ödendikten sonra Genk’e satılma planı var.

PAPISS CISSE

Samatta’dan sonra yedek golcü olarak transfer edilmesine rağmen büyük katkı vermesi beklenen Cisse, adeta yokları oynadı. Verim alınamayan Cisse’nin ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

KARAR EMRE BELÖZOĞLU’NUN

Tüm bu isimler sezonun şimdiki bölümüne kadar olan performanslar göz önüne alınarak planlanırken Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Emre Belözoğlu’nun kalacak ve gideceklerle ilgili nihai kararını Haziran ayında vereceği de gelen haberler arasında.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın