Fenerbahçe’de Biletleri Kesiliyor

 Fenerbahçe’de Biletleri Kesiliyor
Okunuyor Fenerbahçe’de Biletleri Kesiliyor

Bu sezon kadrosuna 22 oyuncu takviye eden Sarı Lacivertliler, yine bir sezonu daha hüsranla kapatmaya hazırlanıyor.

Sezon içinde verim alınamayan ve kiralıktan dönecek birçok oyuncu ile yollarını ayırmayı hedefleyen Fenerbahçe’de hareketli günler yaşanacak.

Lemos: Gözden çıkarılan ilk isimlerin başında Mauricio Lemos geliyor. Sezon başıdan bu yana beklenen performansı sahaya yansıtamayan Lemos, gözden çıkarıldı.

Cisse: Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan ve takıma katkısı beklentilerin altında kalan Papiss Cisse ile yeni sözleşme yapılamayacak.

Samatta: Gol sayısında çift hanelere ulaşması beklenen Samatta, gösterdiği performansla hayal kırıklığından öteye geçemedi. Deneyimli futbolcu sezon sonunda takımdan gönderilecek.

Harun: Kalecilerden Harun Tekin’in sözleşmesi sona erecek ama performansına dayalı olarak yeni sözleşme yapılıp yapılmayacağına karar verilecek.

TAKIMDAN GÖNDERİLECEK DİĞER İSİMLER

Marcel Tisserand
Mame Thiam
Mathias Zanka
Kemal Ademi
Michael Frey

OZAN TUFAN’DA HEDEF YÜKSEK BONSERVİS

Ozan Tufan’ın Euro 2020 sonrasında gelecek tekliflere göre bonservis geliri elde etmek adına gönderilebileceği gelen bilgiler arasında. Deneyimli oyuncunun adı İspanyol ekibi Valencia ve Premier Lig ekibi Crystal Palace ile adı geçiyor. Fenerbahçe Ozan Tufan için 20 milyon euroluk bir bonservis bedeli düşünüyor.

GÖKHAN GÖNÜL BIRAKIYOR

Uzun yıllar sonra Fenerbahçe’ye geri dönen kaptan Gökhan Gönül’ün hayali Fenerbahçe’de futbolu bırakmaktı. Bu sezon şampiyonluk yarışında takımı sahiplenmesiyle taraftarın takdirini toplayan Gökhan sezon sonunda futbolu bırakmayı planlıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın