Fenerbahçe’de Cristiano Ronaldo Hamlesi

 Fenerbahçe’de Cristiano Ronaldo Hamlesi
Okunuyor Fenerbahçe’de Cristiano Ronaldo Hamlesi

Portekiz basını, sarı kırmızılı takımın ardından Fenerbahçe’nin de Cristiano Ronaldo için nabız yokladığını öne sürdü. Haberde; “Cristiano Ronaldo, Jesus’un yanına gidebilir” denildi.

Geçen sezon Manchester United’a dönen ancak Kırmızı-Şeytanlar’ın Şampiyonlar Ligi bileti alamamasının ardından takımdan ayrılmak istediğini belirten Cristiano Ronaldo için Portekiz’den bir iddia daha ortaya atıldı.

“CRİSTİANO RONALDO, JORGE JESUS’UN YANINA GİDEBİLİR”

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray’ın nabız yokladığı 37 yaşındaki Portekizli süper star için Fenerbahçe’nin de devreye girdiği belirtildi. Haberde; “Manchester United’dan ayrılmak isteyen Cristiano Ronaldo, Jorge Jesus’un yanına gidebilir.” denildi.

HEYECAN YARATTI

Bayern Münih, Chelsea ve Atletcio Madrid’e önerilen ancak bu üç kulübün de yaşından dolayı istemediği Cristiano Ronaldo için Manchester United Menajeri Erik ten Hag, ‘takımda kalacak’ açıklamasını yapmıştı.

Hollandalı çalıştırıcının bırakmak istemediği CR7’nin son durumu ise henüz netlik kazanmadı. Cristiano Ronaldo isminin Fenerbahçe’yle anılması ise taraftarlarda büyük heyecan yarattı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın