Fenerbahçe’de Diego Perotti Bilmecesi

 Fenerbahçe’de Diego Perotti Bilmecesi
Okunuyor Fenerbahçe’de Diego Perotti Bilmecesi

Geldiği günden beri kalitesini taraftara kanıtlayan Perotti, sakatlığı yüzünden hayal kırıklığı yarattı.

PEROTTİ İÇİN UMUTLAR TÜKENMEDİ

Sezon başında büyük beklentilerle gelen ancak sakatlık korkusu da bilinen Diego Perotti, 4 aydır takımdan uzak kalmasına rağmen taraftarların yakından takip ettiği bir isim oldu.

DERBİDE SAKATLANDI

Sarı-lacivertli forma ile 4 maçta 3 gol atarak kısa sürede kendisini sevdiren Perotti, 29 Kasım 2020’deki Beşiktaş derbisinde 37. dakikada sakatlanarak çıkmıştı.

KISA SÜREDE YÜKSEK VERİM

Arjantinli futbolcu o tarihten sonra bir daha takıma dönemedi ve sezonu kapattı. Ancak kısa süredeki başarısıyla tecrübeli yıldız, kendisini ispatladı. 3 golle Fenerbahçe’ye bu kadar kısa sürede 9 puanlık katkı yapan 32 yaşındaki futbolcu 64 dakikada 1 gol atma ortalaması yakaladı.

TARAFTAR KISA SÜREDE SEVDİ

Deneyimli yıldız sadece 192 dakika süre alıp 6 puanlık katkısıyla takımın en verimli isimlerinden oldu. Kalitesi, yeteneği ve golleriyle sivrilen Perotti’yi taraftarlar kısa sürede çok sevdi.

SIKI ÇALIŞIYOR

Sakatlığı sebebiyle operasyon geçiren ve sezonu kapatan Diego Perotti, fiziksel çalışmalar yapıyor.Sosyal medya üzerinden fizik kuvvet çalışmalarını futbolseverlere paylaşan Arjantinli oyuncu, güç toplamaya ve beklenenden kısa sürede sahalara dönmeye gayret ediyor. Perotti şu anda ülkesi Arjantin’de bulunuyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın