Fenerbahçe’de Diego Rossi Gerçekleri

 Fenerbahçe’de Diego Rossi Gerçekleri
Okunuyor Fenerbahçe’de Diego Rossi Gerçekleri

Sarı Lacivertli ekibin sezon başında kadrosuna kattığı yıldız oyuncu hakkında flaş gerçek ortaya çıktı.

Fenerbahçe’nin bedelsiz kiraladığı belirtilen Diego Rossi konusunda inanılmaz bir iddia geldi. ABD basını Fenerbahçe’nin, Diego Rossi için 10 milyon dolar ödeyerek tapusunu almak zorunda olduğunu yazdı.

Böyle bir ayrıntı, ilk kez ortaya çıktı. Bugüne kadarki performansıyla tartışma konusu olan ve Sarı-Lacivertli taraftarların büyük bölümünün beğenmediği 23 yaşındaki futbolcu için 10 milyon dolarlık ödemeyle birlikte kazan iyice kaynayabilir. Diego Rossi’nin kiralık sözleşmesi bu sezon sonunda tamamlanacak.

DIEGO ROSSI TAMAMEN GÖZDEN DÜŞTÜ

Ancak zorunlu satın alma maddesi hayata geçince, Sarı-Lacivertliler oyuncuyla mukavele yapmak zorunda kalacak. Sonrasında ise nasıl bir yol izleneceği henüz bilinmiyor. Diego Rossi, günün şartlarına göre takımda da tutulabilir, elden de çıkarılabilir. Ancak her iki ihtimalde de eleştiri okları yönetime dönecek. Süper Lig’de 8 karşılaşmaya çıkan hücum oyuncusu, 2 gol ve 3 asistlik bir performans sergiledi. Ancak özellikle son dönemdeki formuyla teknik heyetin de gözünden tamamen düşmüş durumda.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın