Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu Heyecanı

 Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu Heyecanı
Okunuyor Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu Heyecanı

Erol Bulut’un istifası ardından takımın başına geçirilen Emre Belözoğlu, sezon sonunda şampiyonluğu kaçırdığı için görevden alınmıştı.

Sabah gazetesi yazarı Gürcan Bilgiç, geçen sezon başarılı bir görüntü ortaya koyan Emre Belözoğlu’nun yeniden takımın başına geçmesi gerektiğini söyledi.

“OLMAZ BÖYLE ŞEY!”

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarına teknik adamı olmadan başlıyorsa, geçen sürenin “bilinmezlik” ve “beceriksizlik” ile geçtiği çok açık. Hâlâ menajerler aranıyor, “olumsuz” cevabı geldiğinde “Kimi önerirsiniz?” diye soruluyor. Olmaz böyle şey!

“NE PLAN VARMIŞ, NE KONUŞMA”

“Üç yılda çok ders aldık” diyen bir başkan ve yönetimin bunu fark edememesi akıl almaz. Sessizlik moduna geçip, sürekli zamana oynamaları “İşi bitirdiler, ince detaylar var” diye gelişmeleri yorumlattı bize. Ama bugün anlıyoruz ki, ne planları varmış, ne de ciddi bir masa başı konuşması.

“EMRE BELÖZOĞLU İLE DEVAM EDİN”

Elbette bu işin sorumluluğu yönetenlere ait. Sezon bittiğinde söylediğimizi yine tekrarlamakta fayda var: “Emre Belözoğlu ile devam edin.”

Bir maç kazansa, sözleşmesi de devam edecek olan Belözoğlu’nu hemen tatilden getirip, Topuk Yaylası’na giden otobüsün ön koltuğuna oturtmak, Ali Koç için kötü bir puan olabilir ama Fenerbahçe adına en uygun gelişmedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın