Fenerbahçe’de İrfan Can Kararı

 Fenerbahçe’de İrfan Can Kararı
Okunuyor Fenerbahçe’de İrfan Can Kararı

Sarı Lacivertli ekibin yıldız orta sahası İrfan Can için, Fenerbahçe Yönetimi kararını verdi.

İRFAN CAN GERİ DÖNÜYOR!

Milli takım arasının bitmesinin ardından Sivasspor maçına odaklanan Fenerbahçe’de İrfan Can Kahveci geri dönüyor. Sakatlığını tamamen atlatan yıldız futbolcu artık hazır hale geldi.

PEREIRA’NIN EN GÜVENDİKLERİNDEN

Lig ve Avrupa Ligi maratonunda Vitor Pereira’nın da en güvendiği isimlerin başında 26 yaşındaki futbolcu geliyor. Sarı-lacivertli takımdaki ikinci dönemine başladığından beri yoğun bir mesai yapan ve kadrosunu inceleyen Pereira, İrfan Can için hep özel parantez açtı.

HOCASINI ETKİLEDİ

Oyuncusunun özellikle sol ayağı, yeteneği, çalım ve şut özelliklerini belirleyen Portekizli çalıştırıcı, kısa sürede çok etkilendi. İrfan Can’ın elit seviyedeki futbolculara benzer bir yeteneği olduğuna inanan Pereira, oyuncusuna da yakın ilgi gösterdi.

SIK SIK GÖRÜŞÜYORLAR

Düzce’deki Topuk Yaylası Kampı’ndan bugüne kadar İrfan Can’ın önemli bir isim olduğunu vurgulayan tecrübeli teknik direktör, öğrencisiyle de zaman zaman görüşmeler yapıyor.

ÖZGÜRLÜK TANINACAK

Vitor Pereira, İrfan Can’ın saha içerisinde yeteneklerini gösterebilmesi, oyuna etki edebilmesi ve skoru değiştiren özelliğini ortaya koyabilmesi için özgürlük tanımak istiyor.

“ÖZEL BİR SOL AYAĞIN VAR”

İrfan Can’a da bizzat, “Özel bir sol ayağın var, kendini kısıtlama” görüşünü bildiren sarı-lacivertli çalıştırıcı, oyuncusunun iyileşmesine en çok sevinen isimlerden oldu. Ligin ilk haftasında Adana Demirspor deplasmanında Mesut Özil’e asist yapan İrfan Can, Helsinki maçında sakatlanmış ve geride kalan 3 maçı kaçırmıştı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın