Fenerbahçe’de İrfan Can Krizi

 Fenerbahçe’de İrfan Can Krizi
Okunuyor Fenerbahçe’de İrfan Can Krizi

Sarı Lacivertli ekibin yıldız ismi İrfan Can, dün oynanan Yeni Malatyapsor maçında taraftar tarafından çok tepki verdi.

ALİ KOÇ VE YÖNETİMİNE İSTİFA SESLERİ!

Sarı-lacivertli taraftarlar, Öznur Kablo Yeni Malatyaspor maçından önce başkan Ali Koç ve yönetime gösterdiği tepkiyi müsabaka esnasında ve sonrasında da sürdürdü.

Taraftarlar, Fenerbahçe’nin karşılaşmada rakibine üstünlük kurmasına rağmen futbol takımının son dönemde yaşadığı kötü gidiş nedeniyle tepki gösterdikleri başkan Koç ve yönetimi istifaya davet etti.

MERT HAKAN VE İRFAN CAN’A ISLIKLI TEPKİ!

Fenerbahçe taraftarı, oyundan alınan futbolcuları da protesto etti. Taraftarlar, Mert Hakan Yandaş’a maç boyunca ıslıklarla protestoda bulundu.

Fenerbahçe’de ikinci yarıda oyundan alınan İrfan Can Kahveci ile Filip Novak’ın golünde asisti yapan Mert Hakan Yandaş taraftarlar tarafından büyük tepkilere maruz kaldı.

Karşılaşmanın 58. dakikasında İrfan Can Kahveci oyundan alınırken tribünlerin tepkisine maruz kaldı. Sahadan çıkarken taraftarlar tarafından ıslıklanan Kahveci, yerini Yunan futbolcu Dimitris Pelkas’a bıraktı.

MAÇ SONU GÖZYAŞLARINI TUTAMADI!

Maçın belli bölümlerinde taraftarlar tarafından ıslıklanan Mert Hakan Yandaş ise karşılaşmanın bitmesinin ardından soyunma odasına giderken ağladığı görüldü.

Pelkas’ın golü sonrası ‘yönetim istifa’ tezahüratları yeniden yükselirken, tecrübeli orta saha Mert Hakan Yandaş’a tribünler tepki gösterdi.

TARAFTARLAR İKİYE BÖLÜNDÜ!

Sarı-lacivertli taraftarlar, tecrübeli futbolcuyu topla buluştuğu anlarda ıslıkladı. Ayrıca sosyal medyada Mert Hakan Yandaş, Fenerbahçeli taraftarları ikiye böldü.

Bir kısım taraftarlar Mert Hakan Yandaş’a tepki gösterirken bir kısım taraftarlar ise sosyal medyadan milli futbolcuya destek verdi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın