Fenerbahçe’de Jose Sosa Kararı

 Fenerbahçe’de Jose Sosa Kararı
Okunuyor Fenerbahçe’de Jose Sosa Kararı

Sarı Lacivertli ekibin yıldız ismi Jose Sosa hakkında karar verildi.

Spor Toto Süper Lig’de teknik direktörlük görevine İsmail Kartal’ı getiren Fenerbahçe’de sezon sonu sözleşmesi sona erecek futbolcularla yola devam edilip edilmeyeceği merak konusu olmaya devam ediyor.

30 Haziran 2022’de sözleşmesi sona erecek olan 36 yaşındaki Jose Sosa için de transfer iddialarının ardı arkası kesilmiyor.

Arjantin basınında yer alan haberde, Jose Sosa’nın açıklamalarına yer verildi. Sosa, Trabzonspor’da birlikte forma giydiği Emmanuel Mas’ın kendisini Estudiantes’e davet ettiğini söyledi. İşte Sosa’nın açıklamaları:

Eski takım arkadaşım Emmanuel Mas ile her gün konuşuyorum. Ortak arkadaşımız var, o da benimle iletişime geçti Esdutiantes’e gelmem konusunda, hazirana kadar sözleşmem olduğunu ve bu kulübün karmaşık bir durum yaşadığını söyledim.

Emmanuel Mas bana büyüdüğün yerde birlikte oynamanın güzel bir fikir olduğunu söyledi.

Neler olacağını bize zaman gösterecek. Emmanuel artık her gün antrenmana gittiğinde beni arıyor. Bundan sonra ne olacak, kimse bilemez, ben her zaman Estudiantes ile temas halindeyim.

Eski günleri hatırlıyorum ve bunlar asla unutulmayacak duygular. Bugün, oynadıkları etkileyici stadyumu görmek beni biraz kıskandırıyor.

“Jose neden daha erken gelmedin” diyecekler biliyorum ama burada iki kızım var ve ben ailemi düşünmek zorundayım. Ama ne zaman ne olacağını bilemezsiniz, haziranda sözleşmem bitiyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın