Fenerbahçe’de Jose Sosa Krizi

 Fenerbahçe’de Jose Sosa Krizi
Okunuyor Fenerbahçe’de Jose Sosa Krizi

Sarı Lacivertli ekibin deneyimli oyuncusu Jose Sosa, Fenerbahçe’de mutsuz olduğunu bildirdi.

Trabzonspor’da gösterdiği başarılı performans sonrası Fenerbahçe’nin radarına giren ve geçtiğimiz sezon Sarı-Lacivertli ekibe transfer olan Jose Sosa için yeni gelişmeler yaşanıyor.

Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşme imzalayan 36 yaşındaki Arjantinli, yıllık 1.5 milyon Euro kazanırken, Sarı-Lacivertli forma ile Trabzonspor günlerinin çok uzağında kaldı.

Fenerbahçe ile bu sezon 21 karşılaşmada görev alan Sosa yalnızca 2 asist katkısında bulundu. Toplamda 57 karşılaşmaya çıkan tecrübeli orta saha 4 gol atarken 5 asist yaptı.

Hal böyleyken şampiyonluk umutlarını da yitirmeye başlayan Sarı-Laciverlilerde, Sosa’nın mali yükü ve beklentilerin altında kalan performansı sonrası satılması gündeme gelirken, A Spor yorumcusu Hamdi Aslan flaş bir iddiada bulundu.

Aslan, A Spor’da katıldığı bir programda Jose Sosa hakkında açıklamalarda bulunurken, Fenerbahçe’de mutlu olmadığını söylerken, “Jose Sosa, arkadaş sohbetinde keşke aldığım paranın yarısını versem de Trabzonspor’a geri dönmüş olsam demiş” ifadelerini kullandı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın