Fenerbahçe’de Mesut Özil Krizi

 Fenerbahçe’de Mesut Özil Krizi
Okunuyor Fenerbahçe’de Mesut Özil Krizi

Sarı Lacivertli ekibin geçen sezon devre arasında kadrosuna kattığı dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil, artık yönetimin sabrını taşırmaya başladı.

Spor Toto Süper Lig’de zirvenin uzağında kalan Fenerbahçe’de büyük hayal kırıklığı yaşanıyor. Üst üste yaşanan puan kayıpları sonrası takım içinde kriz patlak verdi.

Fenerbahçe yönetiminin Mesut Özil’e bakış açısı eskisi gibi değil. Bu zamana kadar yıldız futbolcuya sürekli telkinlerde bulunan başkan Ali Koç’un artık sabrı taştı.

İkili arasındaki ilişkinin artık eskisi gibi olmadığı ve yıldız futbolcunun sezon sonunda takımdan ayrılmasının neredeyse kesin olduğu konuşuluyor.

İki taraf arasında ciddi memnuniyetsizlikler olduğunu belirten A Spor muhabiri Ahmet Selim Kul, “Devre arasında ayrılık yaşanmasını beklemiyorum ama sezon sonunda Mesut Özil’le ilgili çok daha farklı durumlar, transfer konuları, ayrılık ihtimalini çok daha güçlü konuşacağız gibi çünkü hem Ali Koç’un hem yönetimin Mesut Özil konusundaki tavrı hiç eskisi gibi değil.” ifadelerini kullandı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın