Fenerbahçe’de Mesut Özil Şoku

 Fenerbahçe’de Mesut Özil Şoku
Okunuyor Fenerbahçe’de Mesut Özil Şoku

Ara transfer döneminde takıma dahil edilen ve henüz pek katkı sağlayaman Mesut Özil açıklamalarda bulundu.

Mesut Özil: “Fenerbahçe ile şampiyon olmak istiyorum”

Fenerbahçe’nin dünyaca ünlü yıldızı Mesut Özil, FBTV’ye açıklamalarda bulundu.

“KAMP ÇOK SERT GEÇİYOR”

“Antrenmanlar çok iyi gidiyor. Hocamız geldi. Oyun tarzını bize iletiyor, nasıl oynatmak istediğini. Herkes çok pozitif bakıyor. Antrenmanlar her zaman kamp geçirdiğinizde çok sert geçiyor. Hazırlığımızı yapıyoruz. İnşallah sezon sonunda da kupayı kaldırırız.”

“CANER’LE GÜZEL ANLARIMIZ OLUYOR”

“Özellikle Caner’le çok güzel anılarımız oluyor. Bugün antrenmanımız hafifti çünkü son günlerde bayağı sert antrenmanlar yaptığımız için bugün hocamız antrenmanı biraz hafif yaptı. Herkes mutlu, herkes heyecanlı, herkes her şeyini veriyor takım için, Fenerbahçe camiası için. Mutluyuz. Kampımızı yapıp sakatlıksız bir şekilde sezona başlamak istiyoruz.”

“HOCANIN GELİŞİNDEN MUTLUYUZ”

“Hocamız, takımla çok iyi iletişim kurabiliyor. Zaten Fenerbahçe camiasını, Türk futbolunu çok iyi biliyor. O yüzden geldiği için çok mutluyuz.”

“OYUNCULARA ÇOK YARDIM EDİYOR”

Antrenmanlarda belli oluyor nasıl oynatmak istediği. Mesela takımın hücum yapmasını istiyor. Bu da bizim istediğimiz çünkü biz Fenerbahçe’yiz. Her takıma karşı kazanmak istiyoruz. Hoca da bunu temsil ediyor. Oyunculara çok yardım ediyor, oyuncularla konuşuyor. Herhangi bir şey olduğu zaman kapısının her zaman açık olduğunu da söyledi. Çok pozitif bakıyoruz. İnşallah onunla başarıya ulaşabiliriz.”

“ŞAMPİYONLUĞU İSTİYOR”

“Oyuncu için bu çok önemli. Bazı günler zorluk çekebilirsin; oynayan oyuncu, oynamayan oyuncu…. Her oyuncuya önem veriyor. Herkesle aynı gemiye binip o gemiyle şampiyonluğa ulaşmak istiyor. O yüzden çok önemli.”

“FENERBAHÇE HER ZAMAN HÜCUM OYNAR”

“Fenerbahçeyiz. Her zaman, her sene şampiyonluğa oynayan bir takımız. Onun için önde hücum etmek lazım. Takım olarak adımlarımızı atmamız lazım. Antrenmanda da her şey belli oluyor. Akıllı bir hoca, ne yapacağını biliyor. Oyunculara da çok yardım ediyor. Güzel günler geçiriyoruz burada, herkes mutlu. Böylece takım olarak şampiyonluğa oynayabilirsin.”


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın