Fenerbahçe’den flaş teknik direktör iddiası

 Fenerbahçe’den flaş teknik direktör iddiası
Okunuyor Fenerbahçe’den flaş teknik direktör iddiası

Fenerbahçe’de kötü gidişin faturası Erol Bulut’a kesildi , Trabzonspor maçında alınacak en ufak puan kaybının sonrasında gönderileceği iddia ediliyor.

Bununla beraber Fenerbahçe’de bir de ‘acil eylem planının’ hazırlandığı iddiası gündeme geldi. Sarı lacivertlilerin olası Trabzon mağlubiyeti sonrası işlerin değişebileceği konuşuluyor.

Sezon başından bu yana Fenerbahçe’de teknik direktör Erol Bulut’un oynattığı futbolun beğenilmemesi ve yıldızlarla dolu kadronun halihazırda lider Galatasaray’ın gerisinde kalmasının genç hoca için hanesine eksi yazdığı aktarılıyor.

Fenerbahçe’nin olası Trabzon mağlubiyetiyle beraber teknik direktör değişimine gidebileceği ve Erol Bulut ile yolların ayrılabileceği konuşulurken, gündeme sürpriz bir isim geldi.

LİSTEDE DEV HOCALAR VAR

Arap basınının Rumen kaynakları ele aldığı haberde, Fenerbahçe’nin hoca adaylarına yer verilirken, listede Arsene Wenger ve Sarri gibi isimlerin olduğu ancak tercihin başka bir isim olabileceği ifade edildi.

Bununla beraber Fenerbahçe’de teknik direktör adayları arasında zirveyi Razvan Lucescu’nun aldığı iddia edildi. Lucescu’nun sezon başında da Fenerbahçe’nin gündemine geldiği biliniyor.

Öte yandan Fenerbahçe’nin, Ziraat Türkiye Kupası’ndan elenmesi ve Kadıköy’de Galatasaray’a mağlup olmasının Erol Bulut’un en büyük hatalarının olduğu dile getirildi.

REFERANS BABASI

Sarı lacivertlilerin Razvan Lucescu’yu tercih etmesindeki en büyük etmenin babası Mircea Lucescu’nun olduğu aktarılırken, genç hocanın daha önce PAOK ve Al Hilal ile şampiyon olması bu kararda önemli rol oynuyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın