Fenerbahçe’den Miguel Crespo Kararı

 Fenerbahçe’den Miguel Crespo Kararı
Okunuyor Fenerbahçe’den Miguel Crespo Kararı

Sezon başında 1,50 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Fenerbahçe’ye transfer olan Miguel Crespo’nun sarı lacivertli takımdaki geleceği belli oluyor.

Fenerbahçe’nin bu sezon teknik direktör Vitor Pereira’nın talebiyle transfer ettiği bir diğer isim de Miguel Crespo’ydu.

Deneyimli futbolcu, ilk geldiği dönemde performansıyla tartışma yarattı, “Bu takımın seviyesinde değil” yorumları yapıldı. Ancak Crespo, Galatasaray derbisinde uzatmalarda attığı galibiyeti getiren golünün ardından büyük bir çıkış yaptı.

25 yaşındaki futbolcu şu anda takımın en formda isimlerinden biri. Ali Koç, son dönemde Crespo’ya da ilginin olduğunu söylemişti. Estoril’den 1.5 milyon Euro karşılığında transfer edilen Miguel Crespo için 10 milyon Euro’nun altındaki tekliflerin değerlendirilmeyeceği kaydedildi. Fenerbahçe’de çok mutlu olan Portekizli oyuncunun ise şu anda ayrılmayı düşünmediği belirtildi.

Güncel piyasa değeri 2,50 milyon Euro civarında olan Miguel Crespo, bu sezon sarı lacivertli formayla 16 maçta 1097 dakika süre bulurken, 1 gollük performansla oynadı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın