Fırtına’da Bakasetas Üzüntüsü

 Fırtına’da Bakasetas Üzüntüsü
Okunuyor Fırtına’da Bakasetas Üzüntüsü

Bordo mavili ekibin sevilen oyuncusu Bakasetas için flaş bir iddia ortaya atıldı.

Başkan Ahmet Ağaoğlu daha önce Emre Akbaba iddiaları gündeme geldiğinde “Trabzonspor’u karıştırmak istiyorlar…” demişti. Bordo-mavililer sezona mükemmel bir başlangıç yapıp Bakasetas’ta harikalar yaratmak isterken aynı sosyal medya hesapları ortaya çıktı. Bordo-mavililerin Bakasetas’ın yerine Emre Akbaba’yı alacağını iddia etti. Aynı mevkiide milli takımda da oynayan Yunus Mallı’nın yedek beklediği ortamda Trabzonspor’un Emre Akbaba’yı alacağı dedikodusunun ortaya atılması Trabzon cephesinden aynı tepkiyi gündeme getirdi.

Bu dedikodu ilk etapta Nisan ayından gündeme gelmişti… sosyal medya hesapları milli arada Bakasetas’ın yerine Quiason’un transfer edileceği iddia etmiş, yetmemiş Jovetic ve Emre Akbaba’yı yazmıştı. Yunan basını iddianın üzerine gitmişti.

Milli takım dönüşünde ise Bakasetas’a, “sadece transfer dedikodusu. Senden çok memnunuz” açıklaması yapılmak zorunda kalınmıştı.

Başkan Ağaoğlu o dönemde, bu dedikoduların Yunan oyuncu transfer olduğu zaman genç bir muhabire yakışıksız soruyu sorduranlar tarafından yaptırıldığına inanıyordu. Benzer dayanaksız dedikoduların devam etmesi durumunda çok sert açıklamalar yaparak failleri camiaya “bunlar bizi karıştırmak istiyor” diyerek ifşa edeceğini söylemişti.

O dönemde dedikodular bir anda bıçak gibi kesilmişti. Ancak Trabzonspor’un sezona 3’te 3’le başlaması üzerine ortaya atılan Emre Akbaba dedikodusu yeniden can sıktı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın