Fırtına’da Nwakaeme Müjdesi

 Fırtına’da Nwakaeme Müjdesi
Okunuyor Fırtına’da Nwakaeme Müjdesi

Devre arasında kadrosuna önemli takviyeler yapan Trabzonspor, gözünü iç transfere çevirdi.

Bordo mavili yönetim, sezon sonunda sözleşmesi bitecek 32 yaşındaki Nijeryalı kanat oyuncusu Nwakaeme’nin sözleşmesini uzatmaya hazırlanıyor.

Trabzonspor’un Nijeryalı oyuncusu Anthony Nwakaeme ile yapılan görüşmelerde sona gelindi. Başarılı oyuncu ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme hazır. İmza için başkan Ahmet Ağaoğlu’nun Trabzon’a gelmesi bekleniyor.

Bir yandan şampiyonluğu kovalayan, bir diğer taraftan da geleceği planlayan Trabzonspor’da dış transferde sona gelinirken şimdi gözler sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Anthony Nwakaeme’ye çevrildi. Yaklaşık 2 aydır devam eden görüşmelerde kapıyı yıllık 3 milyon Euro’dan açan Nijeryalı oyuncunun menajeri bu teklif üzerinden pazarlık bile yapmayan Trabzonspor yönetim kurulu karşısında geri adım attı ve tarafların Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun yaptığı teklif üzerinde prensip anlaşmasına vardığı belirtildi.

Deneyimli futbolcunun yıllık ücretinin yine 1 milyon 500 Bin Euro olacağı fakat, bonuslarda iyileştirmeye gidileceği belirtildi.

2018 yılından bu yana Trabzonspor formasını terleten Anthony Nwakaeme, 131 maçta sahaya çıkarken, 39 gol ve 36 asistlik katkı sağladı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın