Fırtına’da Uğurcan Çakır’ın Geleceği

 Fırtına’da Uğurcan Çakır’ın Geleceği
Okunuyor Fırtına’da Uğurcan Çakır’ın Geleceği

Bordo mavili ekibin genç filebekçisi, performansıyla Avrupa kulüplerinin radarına girmeyi başardı.

Trabzonspor yönetimi sezon başında Uğurcan Çakır’ı satma konusunda planlar yapıyordu… Hatta milli kaleciye devre arasında yeni tekliflerin geleceği konuşuluyordu. Ancak takımın ivme yakalaması, ligde lider konuma gelmesi, Uğurcan’ın devre arasında takımdan ayrılma planlarının ertelenmesine neden oldu.

“ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE OYNAMAK İSTİYORUM”

Edinilen bilgilere göre; deneyimli file bekçinin şu an için ara transfer döneminde ayrılma ihtimali yok. Hatta Uğurcan son dönemde, “Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istiyorum. Gelecek sezon Trabzonspor’la Şampiyonlar Ligi’nde oynadıktan sonra daha yüksek bir bonservis ücretine gidebilirim” demeye başladı. Yönetimin de zaten Uğurcan’ı devre arasında gönderme planı yok.

Hali hazırda 25 yaşında olan Uğurcan, bir kaleci için henüz genç yaşta… Sıradan bir takıma düşük bonservis bedeliyle gitmesi yerine, daha büyük paralara üst klasmanda bir takıma gitmesinin hem kendisi hem Trabzonspor için çok daha iyi olacağını düşünüyor. Uğurcan’a göre 26 ya da 27 yaşında Avrupa’da istediği kalibrede bir takıma gidebilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın