Fırtına’dan Yusuf Sarı Kararı

 Fırtına’dan Yusuf Sarı Kararı
Okunuyor Fırtına’dan Yusuf Sarı Kararı

Bordo mavili ekibin genç ismi devre arasında Rizespor’a kiralanmıştı.

Süper lig lideri Trabzonspor en yakın takipçisi olan Konyaspor’u kendi sahasında Edin Visca’nın golleriyle 2-1 mağlup ederek şampiyonluk yolunda dev bir adım attı.

İlk olarak Yusuf Sarı’nın Çaykur Rizespor’da yükselen performansı ve ayrılık sürecini yorumlayan Hayrettin Erusta, ‘’Trabzonspor’dan kırgın ayrılmadı. İnşallah şampiyonluk kutlamalarına gelecek. Çünkü bu şehirde 3 yılı geçti ve emeği var. Şampiyonluk kutlamalarına geleceğimizi belirterek ayrıldık. Şu an orada oynuyor ve mutlu bir Yusuf Sarı var. Performansı yükseliyor bizler de mutluyuz. Halen Trabzonspor’un maçlarını takip ediyor. Şimdi konuştuk ve maçı izlediğini söyledi. Maça gelecekti fakat gelemedi. İnşallah şampiyonluk kutlamalarında birlikte olacağız. Süper lig takımlarını izliyor ve takip ediyoruz. Bunun kayıtlı kalmasını istiyorum. Bugün biz aslında gelecek sezonun şampiyonluğunu garantiledi.’’ ifadelerini kullandı.

YUSUF SARI TEKRAR TRABZONSPOR’A DÖNECEK Mİ?

Yusuf Sarı’nın tekrar daha güçlü bir şekilde Trabzonspor’a geri dönme hedefi olduğunu belirten Hayrettin Erusta, ‘’Daha güçlü bir şekilde dönmemesi için bir neden yok. Trabzonspor şampiyonluğa gidiyor ve Şampiyonlar ligi faktörü var. Burada çok fazla forma şansı bulamadı. Çaykur Rizespor’da inanılmaz bir performans sergiliyor ve süre alıyor. Türkiye onu izliyor. Keşfedilmemiş bir yeteneği var onu da oynayarak gösterecek. İnşallah daha güçlü ve ilk 11 oyuncu olarak buraya gelir.’’ dedi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın