Fırtına’ya 21’lik Golcü

 Fırtına’ya 21’lik Golcü
Okunuyor Fırtına’ya 21’lik Golcü

Bordo mavili ekibin teknik heyeti, golcü transferi için düğmeye bastı.

UROS MILOVANOVIC HAMLESİ

Fanatik Gazetesi’nin haberine göre; Karadeniz ekibinde sezon sonu için de Ahmet Ağaoğlu ve idarecileri girişimlere başladı. Abdullah Avcı yönetimindeki bordo-mavililerin, Sırp ekibi Radnik’te forma giyen Uros Milovanovic’i transfer etmek istediği öğrenildi.

7 GOL VE 2 ASİST

Sırbistan’da Radnik formasıyla 19 mücadelede forma giyen genç oyuncu rakip fileleri 7 kez havalandırma başarısı gösterdi. Uros Milovanovic aynı süre içerisinde takım arkadaşlarına 2 asist yaptı.

SEZON SONUNA KADAR GÖZLEMLENECEK

Bordo-mavililerin bu transferde aceleci olmayacağı öğrenildi. Trabzonspor idarecilerinin sezon sonuna kadar genç futbolcuyu gözlemleyeceği öğrenildi.

SÖZLEŞMESİ 2024’TE BİTECEK

Radnik’te forma giyen 21 yaşındaki santraforun sözleşmesi 30 Haziran 2024’te sona erecek. Tecrübeli oyuncunun güncel piyasa değeri 150 bin euro olarak gösteriliyor.

SON KARARI AVCI VERECEK

Genç ve potansiyelli isimler üzerinde yoğunlaşan Trabzonspor, Uros Milovanovic’in performansına göre sezon sonunda bu ismi Abdullah Avcı’ya sunacak. Avcı’nın da onay vermesi halinde bordo-mavililer, Radnik Kulübü ile transfer görüşmelerine başlayacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın