Fırtına’ya Genç Yetenek

 Fırtına’ya Genç Yetenek
Okunuyor Fırtına’ya Genç Yetenek

Bordo mavili ekibin teknik ekibi, ara transfer dönemi için sıkı çalışıyor.

Trabzonspor’un sezon başında kadrosuna katmak için çaba sarf ettiği İrakli Azarovi’nin bir kez daha izlendiği ortaya çıktı.

Bordo-mavili ekibin futbolcu izleme komitesinin Gürcistan’ın İsveç’i 2-0 yendiği maça 11’de başlayan 19 yaşındaki sol bek hakkında hakkında raporlar tuttuğu belirtildi. Dinamo Batumi kulübü yönetiminin sezon başında sürekli fiyat artırması nedeniyle bu transferden vazgeçen Trabzonspor yönetim kurulunun, teknik ekibe sunulacak rapor sonucunda 1.79 boyundaki savunmacı için yeni bir teklif yapıp yapmayacağı netlik kazanacak.

Sezon başında scout ekibi, Azarov için “İnanılmaz bir potansiyeli var. Kadromuza katabilirsek büyük bir iş başarırız” şeklinde görüş bildirmiş ve bunun üzerine harekete geçilmişti. Bu konuda teknik ekibin kararına göre yeniden Gürcü ekibinin kapısı çalınabilir.

HER YERDE OYNUYOR

Sol bek dışında orta saha ve ön liberoda da forma giyen Azarovi, alt kategorilerde 30 kez Gürcistan Milli Takımı’nda oynadı. A Milli Takım’da da 6 kez yer alan oyuncunun Batumi kulübü ile bir yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın