Flaş Mohamed Gelişmesi

 Flaş Mohamed Gelişmesi
Okunuyor Flaş Mohamed Gelişmesi

Ara transfer döneminde kadrosunu Mohamed ile güçlendiren, Galatasaray’da flaş Mohamed gelişmesi yaşanıyor .

Galatasaray’da attığı goller ve ortaya koyduğu performansla kısa sürede taraftarların sevgilisi haline gelen Mısırlı golcü Mostafa Mohamed için kulübü Zamalek’ten son dakika açıklaması yapıldı.

Sarı-kırmızılıların devre arasında Zamalek’ten satın alma opsiyonuyla kadrosuna kattığı Mostafa Mohamed, kısa süre içinde takıma ayak uydurdu. Uyum sorununu atlatan golcü oyuncu attığı gollerle taraftarların sevgilisi haline geldi.

ABDURRAHİM ALBAYRAK AÇIKLAMIŞTI

Galatasaray formasıyla çıktığı 5 maçta 4 kez fileleri sarsan genç golcü için satın alma opsiyonunun detayları ortaya çıkmaya başladı. Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Mısır’dan FilGoal’e verdiği röportajda oyuncunun satın alma opsiyonunu bu yıl içinde kullanacaklarını açıklamıştı

“OPSİYONU KULLANACAĞIZ”

Abdurrahim Albayrak, “Tabii ki sözleşmesinde satın alma opsiyonunu kullanacağız. Bu yıl içinde opsiyonunu kullanacağız.” ifadelerini kullanarak transferde herhangi bir sorunun olmadığını vurgulamıştı.

ZAMALEK’TEN RESMİ AÇIKLAMA

Milliyet’in derlediği habere göre, Abdurrahim Albayrak’ın ardından FilGoal’e bu kez Zamalek Kulübü İcra Kurulu Üyesi İbrahim Abdullah açıklamalarda bulundu ve Mostafa Mohamed’in Galatasaray’a transferi için flaş ifadeler kullandı.

“GALATASARAY’IN 31 ARALIK TARİHİNE KADAR VAKTİ VAR”

“Zamalek ve Galatasaray arasında yapılan sözleşme gereği eğer Galatasaray oyuncunun bonservisini almak istiyorsa bunu 31 Aralık 2021 tarihine kadar aktif hale getirmeli. 31 Aralık 2021 tarihine kadar 4 milyon dolar ödemeleri halinde Mostafa’nın bonservisine sahip olacaklar.”

“GALATASARAY 10 GÜN ÖNCE BİZE BİLDİRMEK ZORUNDA”

“Galatasaray, Mostafa Mohamed’i satın almadan bir hafta veya 10 gün önceden bunu bize bildirmek zorunda. Aralık ayının ortası gibi Galatasaray’dan geri dönüş gelmesi gerekiyor.”.

BAŞKA BİR KULÜP TEKLİFTE BULUNURSA?

“Mostafa Mohamed için başka bir kulüp teklifte bulunursa bunu Galatasaray’a ileteceğiz. Eğer teklif Galatasaray tarafına iletilirse Türklerden bize bu teklifi mail yoluyla iletmeleri şatını da koyduk.”

Eğer Galatasaray 4 milyon dolardan fazla teklif yapmazsa oyuncu Zamalek’e geri döner ve Zamalek diğer teklifleri değerlendirir.”.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın