İşte Fırtına’nın Yeni Sol Beki

 İşte Fırtına’nın Yeni Sol Beki
Okunuyor İşte Fırtına’nın Yeni Sol Beki

Bordo mavili ekipte en çok tartışılan mevki olan sol bek bölgesi için, yönetim harekete geçti.

Ancak özellikle transfer döneminin son gününe kadar gelmesi için büyük çaba sarf edilen Juventus kulübünün 22 yaşındaki İtalyan sol beki Luga Pellegrini için yeniden girişimlere başlanması bekleniyor.

SADECE 58 DAKİKADA FORMA GİYDİ

Bordo-mavililerin, bu sezon şu ana kadar İtalyan devinde sadece 58 dakika süre alması nedeniyle mutsuz olan genç futbolcu ile iletişimi hiç koparmadığı iddia ediliyor. 1.78’lik yıldızı satın alma opsiyonuyla kiralamak için sezon başında çok sayıda girişim yapan Trabzonsporlu yöneticiler başarılı olamamıştı.

Ancak Fırtına’nın kurmayları devre arasında bu kez Pellegrini’nin mutsuz olmasını da avantaja çevirip işi bitirmeyi hedefliyor. 9 milyon euro güncel piyasa değeri ve geçmişteki performansıyla Çizme futbolunun gelecek vadeden isimleri arasında gösterilen genç yıldız, İtalya Milli Takımı’nda da oynuyor.

22 MİLYON EURO’YA ALDI

İtalya Birinci Futbol Ligi’nin (Serie A) dev kulübü Juventus, Luca Pellegrini’yi Roma’dan almıştı. İtalyan futbolcu ile 4 yıllık sözleşme imzalandığı ve transfer için Roma’ya 22 milyon euro bonservis ücreti ödeneceğini duyurulmuştu.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın