Joachim Löw Fenerbahçe Hakkında Konuştu

 Joachim Löw Fenerbahçe Hakkında Konuştu
Okunuyor Joachim Löw Fenerbahçe Hakkında Konuştu

Löw, Almanya’nın İzlanda ile oynayacağı maçın öncesinde sorulan soruları cevapladı.

Almanya Milli Tkaım Teknik Direktörü Joachim Löw, İzlanda ile oynanacak Dünya kupası eleme maçı öncesi basın toplantısında geleceğiyle ilgili açıklama yaptı.

Almanya’dan Focus, Sport 1 gibi dijital kaynaklar, Fenerbahçe ile Löw’ün menajeri arasında görüşmelerin başladığına dikkat çekerek Löw’ün sözlerini servis etti. Ayrıca, Alman teknik adam için Fenerbahçe dışında İspanya’dan da ciddi bir teklif olduğu vurgulandı.

“TURNUVADAN ÖNCE GÖRÜŞMEM”

Löw, kendisine talip olan kulüplerle ilgili olarak gelen soruya, “Menajerimin şu an ne yaptığını bilmiyorum. Avrupa Şampiyonası’ndan önce teklifler ile rahatsız edilmek istemiyorum. Benim şu an ana odak noktam Avrupa Şampiyonası. Sonrasında neler olacağını göreceğiz. Öncesinde hiçbir kulüple direkt olarak görüşmem.” cevabını verdi.

LÖW’DEN AÇIK KAPI

Almanya’nın finale ulaşması durumunda 11 Temmuz’a kadar takımının başında kalacak olan Löw, “Turnuva biter bitmez anahtarı çevirip hemen başka bir kulüpte başlamak düşünülemez elbette.” sözleriyle olası tekliflere de açık kapı bıraktı.

98/99’DA FENERBAHÇE’DE GÖREV ALDI

17 yıldır Almanya Milli Takımı için çalışan 61 yaşındaki teknik adam, Stuttgart sonrası kariyerindeki ikinci teknik direktölük görevini Fenerbahçe’de yaptı. 1998/99 sezonunda Fenerbahçe’yi çalıştıran Löw, ardından Karlsruhe, Adanaspor, Tirol ve Austria Wien’de görev aldı.

Fenerbahçe ile Löw ile birlikte 1998/99 sezonunu zirvenin 6 puan uzağında 72 puanla üçüncü sırada noktalamıştı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın