Masouras Gemileri Yaktı Geliyor

 Masouras Gemileri Yaktı Geliyor
Okunuyor Masouras Gemileri Yaktı Geliyor

Bordo mavili ekibin teknik heyeti, ara transfer dönemi için çalışmalarına devam ediyor.

Şampiyonluk yolunda kadrosunu güçlendirmek isteyen Süper Lig’in lideri Trabzonspor, devre arası transfer döneminde kadrosuna Giorgos Masouras’ı katmak için şartları zorluyor. Masoruras transferi içimn fiyat yükselten Trabzonspor, Olympiakos FC ile kıran kırana pazarlık halinde.

Antalyaspor maçı sonrası durum değerlendirmesi

Süper Lig’de devre arası transfer dönemine hızlı giren Trabzonspor Kouassi’den sonra Yunan kanat oyuncuya gözünü dikti. Antalya mağlubiyeti eksikleri bir kez daha gün yüzüne çıkarırken Başkan Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Ertuğrul Doğan ve Teknik Direktör Abdullah Avcı bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı. Toplantı da sol bek ve sağ kanat transferinin kısa süre içerisinde sonuçlandırılması konuşuldu.

Olimpiakos ile kıran kırana Masouras pazarlığı

Kouassi transferinin erken sonuçlanmasından memnun kalan Avcı’nın takımında görmeyi çok istediği diğer oyuncu ise Olympiakoslu Georgios Masouras.

Trabzonspor, oyuncu için Yunan ekibiyle sıkı bir pazarlığa tutuşmuş durumda. Masouras için teklifini 5,5 milyon euroya yükselten Fırtına, henüz Olympiakos’u ikna edemedi. Yunan ekibi 8 milyon euroda diretirken Trabzonspor’un zorunlu satın alma teklifini devreye sokacağı kaydedildi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın