Mert Müldür Trabzonspor’da

 Mert Müldür Trabzonspor’da
Okunuyor Mert Müldür Trabzonspor’da

Bordo mavili ekibin teknik patronu Abdullah Avcı, milli takımın yıldız ismini istiyor.

Acil olarak sağ kanat transferi arayan Trabzonspor’dan sürpriz bir hamle geldi.. bordo-mavililer, Sassuolo tarafından 25 kişilik kadroya yazılmayan Mert Müldür’ü satın alma opsiyonuyla kiralamak için İtalyan ekibinin kapısını çaldı. Resmi teklif yaptı.

Mert Müldür 19 Ağustos’ta oynanan Juventus maçında sakatlandı. Sağ ayak bileği medial malleolünde kırık tespit edildi. Milano’da Dr. Giacomo Zanon tarafından ameliyat edildi. 23 yaşındaki oyuncunun en geç 4-6 hafta sahadan uzak kalacağı açıklandı.

ABDULLAH AVCI ISRAR EDİYOR

Bu şartlarda Mert için bir anlaşma olsa bile en az 2 hafta daha hazır hale gelemeyecek. Abdullah Avcı’nın bu riski alarak milli sağ bekin transferini istediği gelen bilgiler arasında.

BİR İHTİMAL DAHA VAR ODA OLMEK Mİ DERSİN ?

Trabzonspor’un sağ bek transferi için gündeminde olan bir başka gurbetçi de Schalke formasını giyen Mehmet Can Aydın.

20 yaşındaki Türk kökenli Alman futbolcunun kiralanması için de menajerlerle görüşmeler sürüyor. Hem kulübünün tecrübe kazanması hem oyuncunun süre almak istemesi bu transferin olma olasılığını yükseltiyor. Ancak Abdullah Avcı’nın Mert Müldür transferini sonuna kadar zorlamak istediği, olmazsa Mehmet Can Aydın’a dönülmesi talimatı verdiği gelen haberler arasında.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın