‘’OMUZ OMUZA BAĞIŞ KAMPANYASI’’ TFF Futbol Federasyonu bağış yayını saat kaçta? Hangi kanalda?

Kahramanmaraş'ta yaşanan asrın felaketi depremlerin ardından 10 ilde büyük hasar oluştu. Depremzede vatandaşlara destek olmak adına TFF, futbol camiasını bir araya getirerek yardım kampanyası gerçekleştiriyor. Tüm kulüplerin katılımı ile yüksek bağış toplanması bekleniyor. Spor kanallarında canlı yayınlanacak bağış kampanyası A Spor'dan da naklen yayınlanacak.
 ‘’OMUZ OMUZA BAĞIŞ KAMPANYASI’’ TFF Futbol Federasyonu bağış yayını saat kaçta? Hangi kanalda?
Okunuyor ‘’OMUZ OMUZA BAĞIŞ KAMPANYASI’’ TFF Futbol Federasyonu bağış yayını saat kaçta? Hangi kanalda?

Kahramanmaraş’ta yaşanan asrın felaketi depremlerin ardından 10 ilde büyük hasar oluştu. Depremzede vatandaşlara destek olmak adına TFF, futbol camiasını bir araya getirerek yardım kampanyası gerçekleştiriyor. Tüm kulüplerin katılımı ile yüksek bağış toplanması bekleniyor. Spor kanallarında canlı yayınlanacak bağış kampanyası A Spor’dan da naklen yayınlanacak. 

OMUZ OMUZA BAĞIŞ KAMPANYASI 1 MART CANLI YAYIN SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

Yapılan açıklamaya göre, 1 Mart Çarşamba günü gerçekleştirilecek etkinlik, spor kanallarından ortak yayımlanacak. A Spor’dan da yayınlanacak olan kampanya 1 Mart Çarşamba günü saat 20:00’de canlı yayınlanacak ve 01.00’a kadar devam edecek. Spor dünyasından önemli isimlerden de destek mesajlarının beklendiği organizasyonun detayları haberimizde yer alacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın