Ozan Tufan İçin Geliyorlar

 Ozan Tufan İçin Geliyorlar
Okunuyor Ozan Tufan İçin Geliyorlar

Fenerbahçe’nin milli yıldızı Ozan Tufan’a talip çıktı. Sarı lacivertlilerin satışından kar elde etmeyi planladığı milli yıldıza İngilizler talip oldu. İngiliz gazeteci Paddy Davitt’in aktardığı habere göre Ozan Tufan için Norwich kulübü, transfer teklifinde bulunabilir.

Vitor Pereira’nın yönetime verdiği transfer listesi için kolları sıvayan Fenerbahçe yönetimi önümüzdeki günlerde transfer hareketliliği yaşanacak. Hedefte ise Ozan Tufan var…

İngiltere Premier Lig ekibi Norwich City’nin kısa süre içinde Ozan Tufan için resmi bir teklif getirmeye hazırlandığı öne sürüldü… İddianın sahibi ise İngiliz gazeteci Paddy Davitt.

Davitt’in iddiasına göre Norwich City, kiralık süresi biten ve Tottenham’a dönen Olly Skipp’in yerine Union Berlin’den Robert Andrich, Borussia Dortmund’dan Thomas Delaney, Huddersfield’dan Lewis O’Brien ve Fenerbahçe’den Ozan Tufan’ı listesine aldı.

Yaklaşık bir senedir Ozan Tufan’ı takip eden Norwich’in EURO 2020 sonrası milli oyuncunun fiyatında artış olmaması sebebiyle öncelik verdiği ve önümüzdeki günlerde sarı lacivertli kulübe teklif götüreceği belirtildi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın