Ozan Tufan Şaşkınlığı

 Ozan Tufan Şaşkınlığı
Okunuyor Ozan Tufan Şaşkınlığı

Sarı Lacivertli ekibin eski yıldızı Ozan Tufan, açıklamalarda bulundu.

OZAN TUFAN KONUŞTU

Fenerbahçe’den kiralık olarak Watford’a imza atan Ozan Tufan, yeni kulübünde ilk röportajını verdi ve Türkiye’deki günlerine de değindi. İşte Ozan Tufan’ın sözleri…

“HİÇBİR PROBLEMİM YOK”

Yerleştim, her şey yolunda. Watford’da olduğum için çok mutluyum. Umarım istediğimiz hedeflere ulaşırız ve ben de takıma en iyi şekilde yardımcı olurum. Buraya gelmemde vesile olan herkese teşekkür ediyorum. Hiçbir problemim yok, takıma uyum da sağladım, inşallah daha iyi olacğaını düşünüyorum.

“EŞİME VE AİLEME TEŞEKKÜRLER”

Eşim de 1-2 hafta içinde yanıma gelecek. Bu seçimi onlarla karar alarak yaptım. Bu yolda onlarla beraberim, buraya gelmemde de en büyük destekçilerim onlardı. Menajerlerime de teşekkürler. Eşime ve aileme teşekkür etmek istiyorum. Onlar olmasa şu anda burada olmayabilirdim.

“DESTEK OLUYORLAR”

İlk geldiğimde yalnızdım, Moussa Sissoko yardımcı oluyor, bana yardımcı olmaya çalışıyorlar, destek olmaya çalışıyorlar. Tüm takım arkadaşlarım sahada yardımcı olmaya çalışıyor, hepsine teşekkürler. Kucka, Etebo ile de Türkiye’de oynadığım için onlar da yardımcı oluyorlar.

“EN BÜYÜK SEVGİYİ F.BAHÇE’DE GÖRDÜM”

Okul takımları turnuvası oluyordu, beni ilk orada keşfetmişlerdi, oradan Bursaspor’a transfer oldum, sonra Fenerbahçe’ye geçiş yaptım, sonra buradayım. Bursaspor’un bana kattıkları inkar edilemez. Fenerbahçe’de hiçbir yerde görmediğim sevgiyi, saygıyı gördüm. Kariyerimin en güzel günlerini Fenerbahçe’de yaşadım. Çok güzel anılar biriktirdim, arkadaşlıklar biriktirdim, belki 7 yılda hiç şampiyon olamadım ana en güzel anları da, en zor günleri de yaşadım. Sonuçta buraya geldim. Hem Bursaspor’un, hem Fenerbahçe’nin buraya gelmemde büyük emeği var. Kariyerimin inişli çıkışlı bir dönemi oldu ama hepsinin de yardımı oldu, çok mutluyum.

“O ATMOSFER ANLATILMAZ”

Kariyerimde çok büyük maçlara da çıktım, ortalama maçlara da çıktım ama derbi atmosferinde 1 gün önceden hiçbir futbolcu kolay kolay uyuyamaz. Maçı gece uyurken yaşar, o anı yaşar, maçı düşünür. Ben de çok heyecanlanıyordum. Stada gittiğimizde, özellikle kendi sahamızda oynadığımızda böyle bir atmosferi hayatımda hiçbir yerde görmedim. Avrupa’da da çok oynadım ama böyle bir atmosfer görmedim. İnanılmaz bir ortam oluyor, anlatsam normal gelebilir ama İngiliz taraftarların o anı yaşamaları lazım.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın