Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’de görev alacak

 Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’de görev alacak
Okunuyor Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’de görev alacak

Geçtiğimiz günlerde yorumculuktan istifa eden Rıdvan Dilmen hakkında flaş iddia ortaya atıldı.

Fatih Altaylı, Bloomberg HT’de yayınlanan Spor Saati programında Rıdvan Dilmen ile ilgili iddiaları anlattı.

Rıdvan Dilmen neden istifa etti? Emre Belözoğlu neden istifa etmeye kalkıştı? Fenerbahçe’de niye olaylar çıktı? Ali Koç, durduk yerde ‘Futbolda hala FETÖ’ var dedi, bu başka bir şey. Böyle bir garip şeyler oluyor.

Fenerbahçe’deki sıkıntılardan bir tanesi başkanın gereksiz konuşma durumu. Bence Ali Koç bugünlerde biraz suskun kalmalı. Çünkü, zaten federasyon ve hakemler söylenmesi gerekenden fazlasını söyledi. Baktığınız zaman bu federasyonun Fenerbahçe aleyhtarı bir federasyon olduğunu söylemek oldukça güç.

Fenerbahçe’de takım dışı huzursuzluklar ve güçlerin biraz kenara çekilip durması lazım. Takım bu hafta iyi oynamaya başlamış. Bir düzen oturtmaya çalışıyor Erol Bulut ve arkadaşları. Konsantrasyonu bozmayın. Siz sürekli hakemleri suçlarsanız oyuncular sorumluluğu üstlenmezler. Sonra oyuncu diyor ki, ‘Ben kaybetmedim ki, hakem yüzünden federasyon yüzünden gitmiş puan’ Bence bir kenara çekilip dursunlar, tavsiye benimki, yoksa koskoca adamlar.

Rıdvan son zamanlarda çok tartışmalı bir isim. Bir grup spor yazarı ile ilgili ilginç iddialar ortaya attı. Bunların büyük kısmının epeyi bir zaman konuşulduğunu da biliyoruz. Onlar Rıdvan’a dava açtılar. Rıdvan’ın siyasetle ilişkileri ortada. Daha sonra Rıdvan’ın suçladığı isimlerden bazıları hakkında insan kaçakçılığıyla ilgili Cumhurbaşkanlığı, Basketbol Federasyonu düzeyinde suç duyurularında bulunuldu.

Çok dedikodu var. Rıdvan’ın Fenerbahçe’de görev alacağı, zaten NTV’de maddi manevi geçmişteki pozisyonunun olmadığı, o yüzden de zaten ayrılmak istediği, Rıdvan’ın Fenerbahçe’de konuşlandırılmak için bir takım talep ve isteklerin olduğu, bunun da Emre’de rahatsızlık yarattığı… Bunların hepsi şayia, bilmiyoruz ama bütün bunlar konuşuluyor.

Bunlar bir takım için, camia için iyi şeyler değil. Bunlar konuşulmamalı şu anda. Konuşulursa sorun çıkar.

Rıdvan Dilmen ile Emre Belözoğlu’nun aynı çatı altında birlikte çalışması bana zor geliyor, bilmiyorum.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın