Rıdvan Dilmen’den Transfer Değerlendirmesi

 Rıdvan Dilmen’den Transfer Değerlendirmesi
Okunuyor Rıdvan Dilmen’den Transfer Değerlendirmesi

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Adana Demirspor maçından sonra açıklamalarda bulundu.

Yorumcu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe maçı sonrası Aykut Kocaman’ı andı. Rıdvan Dilmen, Jorge Jesus ile Aykut Kocaman’ı karşılaştırırken, Kocaman’dan dünya çapında bir hoca diye bahsetti. Bu sekans, sosyal medyada yankı uyandırdı.

“3 FARKLI SONUÇ ÇIKABİLİRDİ”

“Bugün 3 farklı sonucu da görebilirdik. İki takımın da hem çok büyük artıları ve eksileri var. Ne Adana Demirspor ilk yarıdaki gibi savunma zaafı vermeli ne de Fenerbahçe ikinci yarı olduğu gibi her topu savunma arkasına kaçırmalı.”

“ÇOK İYİ BİR LİG OLACAK”

“Galatasaray, Beşiktaş, Başakşehir, son şampiyon Trabzonspor ve Fenerbahçe… Tadından yenmez bir lig bekliyor bizi.”

“FENERBAHÇE BU KADAR POZİSYON VERMEMELİ”

“Fenerbahçe, kendi evinde 3-0 öndeyken böyle pozisyonlar yemez. Onyekuru’nun en önemli özelliği savunma arkası koşusu. Ferdi hücuma da katkıda bulunduğu için Onyekuru hep Lemos ile bire bir kaldı.”

“ANAHTAR; KONSANTRASYON”

“Bu sezon ligin anahtarı tek kelime; Konsantrasyon. Fenerbahçe son şampiyon olduğunda lig çok erken bitmişti. Bu sezon herkes çok istekli. Ali Koç da 5 yıllık başkanlık döneminde hiç bu kadar konsantre bir takım yaratmamıştı.”

“2 STOPER ALINMALI”

“Forvet diye tutturuluyor Fenerbahçe’de ancak o bölgede 4-5 tane iyi oyuncunuz var, savunmacınız yok. Minimum 1, bana sorarsanız 2 tane stopere ihtiyacı var Fenerbahçe’nin. Ben olsam yeni gelmesine rağmen Gustavo’yu falan hemen yollarım.”

KOCAMAN – JESUS…

“Şu kadro Aykut Kocaman’ın elinde olsa stoper alın demem ancak hocanız Jorge Jesus, bu oyun iyi stoper gerektirir. Aykut Kocaman da dünya çapında bir teknik direktördür ancak farklı bir şey oynatır.”


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın