Trabzonspor 2 Transferi Birden Bitiriyor

 Trabzonspor 2 Transferi Birden Bitiriyor
Okunuyor Trabzonspor 2 Transferi Birden Bitiriyor

Yaz transfer dönemi için çalışmalarını sürdüren bordo mavili ekip, rotasını yurt dışına çevirdi.

Roma ile sözleşmesi sona eren Peres transferinde mutlu sona ulaşan Trabzonspor, golcülerini de İtalya’da buldu: Gervinho ve Cornelius…

Peres’le prensip anlaşmasına varan Trabzonspor, dün de bu iki yıldız için İtalya’nın yolunu tuttu. Görüşmeleri sonuçlandırmak için çalışmaları hızlandırdı.

Dış transferde rotasını İtalya’ya çeviren ve buradan ilk olarak Roma’nın sağ beki Bruno Peres’le ön sözleşme imzalayan Trabzonspor golcüsünü de İtalya’da arıyor. Küme düşen Parma’nın Fildişili yıldızı Gervinho ile Atalanta’dan kiraladıkları Andreas Cornelius için çalışmalarına devam eden bordo mavili takım, Peres transferini bitiren ekip bu ikili için rötarlı da olsa İtalya’nın yolunu tuttu. Geçtiğimiz hafta Çizme’ye gitmeyi hedefleyen Trabzonsporlu yöneticiler, pandemi şartlarına takılmıştı. Gerekli izinleri alan ekip dün sabah İtalya’ya gitti. Parma’nın küme düşmesi nedeniyle serbest kalması beklenen Gervinho ile masaya oturacak olan Trabzonspor, Cornelius için de Atalanta ile pazarlıklara başlayacak.
Başkan Ahmet Ağaoğlu, Peres transferinde mutlu sona ulaşan ekibin, bu transferler için de olumlu haberlerle Türkiye’ye dönmesini bekliyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın