Trabzonspor Yerli Oyunculara Yöneldi

 Trabzonspor Yerli Oyunculara Yöneldi
Okunuyor Trabzonspor Yerli Oyunculara Yöneldi

Yaz transfer döneminin en hareketli takımlarından biri olan Trabzonspor’da transfer çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Yeni sezona ‘şampiyonluk’ parolasıyla girecek bordo mavili takımda transfer çalışmaları sürüyor. Kadrosunu Hamsik, Gervinho, Peres ve Koita ve İsmail Köybaşı gibi isimlerle güçlendiren Trabzonspor’un gündemine sürpriz bir isim girdi: Dorukhan Toköz…

Geçtiğimiz hafta kendisine yöneltilen Dorukhan sorusuna, “Bizde daha hiç gündeme gelmedi. Çok sevdiğim bir oyuncu. Beraber de çalıştık. Bir bakarız ama şu an itibarıyla öyle bir şey yok” şeklinde cevap veren teknik direktör Abdullah Avcı, yönetimden 25 yaşındaki orta saha ile görüşülmesini talep etti.

GELMEYE SICAK BAKIYOR

Trabzonspor yönetiminin de bu talep sonrasında henüz istediği teklifleri alamayan deneyimli oyuncu ve menajeri ile ilk teması sağladı, nabız yokladı.

Beşiktaş ile sözleşmesi biten ve şu anda boşta olan Dorukhan, Trabzonspor’a gelmeye sıcak bakarken, temasların önümüzdeki günlerde yüz yüze yapılması bekleniyor. Yönetimin, oyuncudan ekonomik olarak çok uçuk talepler gelmemesi durumunda bu transferi sonuçlandırma düşüncesinde olduğu da ifade edildi. Yönetimin gerekeni yaparak bu işi çok uzatmadan bitirmeyi hedeflediği belirtiliyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın