Trabzonspor’da Abdulkadir Ömür Kararı Verildi

 Trabzonspor’da Abdulkadir Ömür Kararı Verildi
Okunuyor Trabzonspor’da Abdulkadir Ömür Kararı Verildi

Bordo mavili ekibin genç yıldızı Abdulkadir Ömür, Galatasaray maçında çok kötü bir olayla karşılandı.

Galatasaray maçında 39. dakikada oyundan alındıktan sonra kulübede gözyaşlarını tutamayan Trabzonspor’un genç yıldızı Abdülkadir Ömür’ün, takım arkadaşlarına “Kızgınlığım kendimeydi. Buna üzüldüm. Kısa sürede toparlanacağım” dediği öğrenildi.

Derbiye ilk 11’de başlayan ancak etkisiz performansı nedeniyle 39. dakikada kenara çekilen Abdülkadir Ömür, yedek kulübesinde büyük üzüntü yaşamıştı. Gözyaşlarına boğulan ve uzun süre yerinden kalkamayan 22 yaşındaki futbolcuya, ilk desteği takım arkadaşları verdi.

Hatta Galatasaraylı Taylan Antalyalı da A Milli Takım ’dan arkadaşının yanına gitti. Maç sonrasında morali çok bozuk olan Abdülkadir’in, “Kızgınlığım kendimeydi. Buna üzüldüm. Kısa sürede toparlanacağım” dediği öğrenildi. Abdullah Avcı ise basın toplantısında yaptığı açıklamada, “Abdülkadir çok yetenekli ve özel bir oyuncu. Sıkıntılı zamanlar geçirdi. Üst üste sakatlıklar yaşadı. Futbolda bunlar var. Hepimiz ona destek olmalıyız” ifadelerini kullanmıştı. Genç oyuncuya sadece ekstra idman programı verilmeyecek, bu süreci hızlı atlatabilmesi adına özel destek de sağlanacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın