Trabzonspor’da Abdullah Avcı Fırtınası

 Trabzonspor’da Abdullah Avcı Fırtınası
Okunuyor Trabzonspor’da Abdullah Avcı Fırtınası

Bordo mavili ekibin teknik patronu Abdullah Avcı, performansıyla göz doldurdu.

Karadeniz ekibi geçtiğimiz sezon ilk sekiz hafta sonunda sadece 6 puandaydı.

Ancak Abdullah Avcı’nın gelişinden sonraki süreçte zirvenin iddialı takımı olmayı başardı.

Fırtına bu sezon ilk 8 haftada hiç yenilmezken, 5 galibiyet ve 3 beraberlikle 18 puan toplayıp 2004-05’ten sonra en iyi grafiğini yakaladı.

Bordo-mavililer, 2004- 2005 sezonunun ilk 8 haftalık bölümünde 7 galibiyet ve 1 beraberlikle topladığı 22 puanla ligin zirvesinde yer alıyordu.

ABDULLAH AVCI: ARZU, İNAT VE MOTİVASYON İŞTE BİZ BUYUZ

Teknik direktör Abdullah Avcı 3 puanla döndükleri Kayseri deplasmanının ardından oyuncularına bir konuşma yaparak, “Verdiğiniz mücadeleyle gurur duyuyorum ama ayrıca saygı da duyuyorum. Çünkü motivasyonunuz çok yüksek, inatçı bir kimliğiniz var ve hepsinden önemlisi başarmak, başarılı olmak ve koyduğumuz hedefe ulaşmak istiyorsunuz. İşte biz buyuz. Milli arada herkes iyi dinlensin çünkü çok daha stresli ve yoğun bir süreç bizi bekliyor” dedi.

TRABZONSPOR’A BİR SPONSOR DAHA GELDİ

Bu arada Trabzonspor, Mekap firması ile bir yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı. Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Bu sponsorluk hem Trabzonspor’a hem de Mekap’a hayırlı olsun” dedi. Mekap Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk İskender de, 600 çalışanı ve aileleri için 1061 adet yeni sezon forması satın aldı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın