Trabzonspor’da Bakasetas Şoku

 Trabzonspor’da Bakasetas Şoku
Okunuyor Trabzonspor’da Bakasetas Şoku

Trabzonspor yönetimi, Bakasetas’ın mevkisinde oynayan futbolcuların adının transfer listesinde geçmesinden çok rahatsız.

Trabzonspor’a inatla forvet arkasında Bakasetas’ın oynadığı 9.5 numara mevkiinde isimlerin yazılması sıkıntıya neden oldu… önce Quaison sonra Emre Akbaba şimdi de Jovetic. Kariyeri boyunca ikinci forvet olarak oynayan Karadağlı forvetin Trabzonspor’a yazılması dikkatlerden kaçmadı. Quaison yazıldığında, “dedikodu”, Akbaba yazıldığında “tesadüf” denildi. Ancak Jovetic’in Trabzonspor’a yazılması artık “kötü niyet” olarak algınlandı.

Bordo-mavili yönetim sadece bir ay içinde 3 kez üst üste Bakasetas’ın mevkisinde oynayan Quaison, Akbaba ve Jovetic’in yazılması üzerine harekete geçme kararı aldı. Bu haberlerin Bakasetas’ın moralini bozmak için kasıtlı yapıldığını düşünen Başkan Ahmet Ağaoğlu, bu dedikoduların Yunan oyuncu transfer olduğu zaman genç bir muhabire yakışıksız soruyu sorduranlar tarafından yaptırıldığına inanıyor.

Ağaoğlu’nun benzer dayanaksız dedikoduların devam etmesi durumunda çok sert açıklamalar yaparak failleri camiaya “bunlar bizi karıştırmak istiyor” diyerek ifşa edeceği konuşuluyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın