Trabzonspor’da Domagoj Vida Heyecanı

 Trabzonspor’da Domagoj Vida Heyecanı
Okunuyor Trabzonspor’da Domagoj Vida Heyecanı

Bordo mavili ekibin teknik heyeti, Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu için harekete geçti.

YILIN TRANSFER GELİŞMESİ

Süper Lig’de liderliğini sürdüren Trabzonspor’da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.Beşiktaş’ın yıldız oyuncuyu Trabzonspor’a önerildi. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin ‘Her türlü kolaylığı sağlarız’ dediği belirtildi.

AVCI SAVUNMAYA TAKVİYE İSTİYOR

Abdullah Avcı’nın başkan Ahmet Ağaoğlu ile yaptığı görüşmede savunmaya takviye istediği belirtilirken transfere dair görüşmelerin hız kazandığı belirtildi.

ÇEBİ’DEN ÖNERİ

Bu kez öneri Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den geldi. Çebi, yıldız oyuncusunu Trabzonspor’a önerirken ‘Kolaylık sağlarız’ dediği iddia edildi.

VIDA’YI KİRALAYABİLECEKLERİNİ SÖYLEDİ

Stoper arayışlarını sürdüren Trabzonspor’a Domagoj Vida önerildi. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ahmet Ağaoğlu’nu arayıp Domagoj Vida’yı kendilerine 6 aylığına kiralayabileceklerini dile getirdi.

TRANSFERDE KOLAYLIK SAĞLANACAK

Beşiktaş, yüksek maaşı sebebiyle uzun süredir yollarını ayırmayı planladığı Domagoj Vida’yı Trabzonspor’a önerdi. Ahmet Nur Çebi mevkidaşı Ahmet Ağaoğlu’nu arayarak Hırvat savunmacıyı Bordo-Mavililere tavsiye etti ve transferde her türlü kolaylığı sağlama sözü verdi.

AĞAOĞLU REDDETTİ

Ahmet Ağaoğlu daha önce de kendilerine önerilen Domagoj Vida’yı bir kez daha reddetti. Trabzonspor’un Hırvat stoper konusunda adım atması beklenmiyor.

İŞTE TRABZONSPOR’UN STOPER ADAYLARI

Domagoj Vida konusunda Ahmet Nur Çebi’nin önerisini reddeden Trabzonspor’da stoper arayışları tam gaz devam ediyor. Mason Holgate için yapılan teklifi Everton reddetti. Geriye iki aday kaldı. Biri Hırvatistan’ın Rijeka takımında forma giyen Darko Velkovski diğeri ise Flamengo’nun stoperi Rodrigo Caio.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın