Trabzonspor’dan Uğurcan Çakır Kararı! Bonservisi Belli Oldu

 Trabzonspor’dan Uğurcan Çakır Kararı! Bonservisi Belli Oldu
Okunuyor Trabzonspor’dan Uğurcan Çakır Kararı! Bonservisi Belli Oldu

Trabzonspor’un en değerli ismi olan Uğurcan Çakır’ın bonservis bedeli de belli oldu.

Geçtiğimiz sezon Yusuf Yazıcı’nın transferi ile kasasına 17 milyon euro kazandıran Trabzonspor, bu yılda gelecek olan tekliflerle kazanç sağlamak istiyor.

Özellikle kaptan Uğurcan Çakır olmak üzere, Abdülkadir Ömür, Bakasetas, Cornelius, Dorukhan ve Nwakaeme gibi oyuncularının Avrupa’nın çeşitli kulüpleri tarafından mercek altına alınırken, Bordo-Mavili ekip gelecek teklifler tek elden yürütülecek.

MART AYINDAN ÖNCE GÖRÜŞME YAPILMAYACAK

Türkiye Gazetesi’nin haberine göre Trabzonspor’daki performansıyla birçok dev kulübün transfer listesinde olan Uğurcan Çakır’a İngiltere başta olmak üzere Avrupa’nın çeşitli kulüplerinden teklifler gelmeye devam ediyor. Gelen teklifleri değerlendiren Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun temsilcilere Trabzonspor’un konsantrasyonun bozulmaması için Mart ayından önce görüşme yapmayacağını söylediği öğrenildi.

BONSERVİSİ BELİRLENDİ

Diğer taraftan başkan Ağaoğlu, milli kaleci için Türkiye’den gelen tekliflere kapalı olduklarını, transfer için direkt kulüp temsilcileri veya kulüplerin profesyonelce çalıştığı menajerlik ofislerinden yetkililerle görüşeceği belirtildi. Başarılı file bekçisi için başkan Ahmet Ağaoğlu’nun taban fiyatı ise 20 milyon euro. Mart ayına kadar Uğurcan Çakır’ın performansı rakamın daha da yükselmesinde büyük rol oynayacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın